טלפון כשר עם מצלמה

התפתחות הטכנולוגיה בעשורים האחרונים בכלל ובשנים האחרונות בפרט, הביאה איתה בשורה גדולה יחד עם מורכבות גדולה. כדי להצליח להנות מהפיתוח הטכנולוגי אך גם להישמר מהסכנות הטמונות בו, מפותחים מוצרים שונים וביניהם, הטלפון הכשר.

טלפון כשר הוא פלאפון נייד שמקיים חלק מהפונקציות של פלאפון עכשווי, אך הוא מוגן מפני פונקציות ואפליקציות מסוימות. כך, הוא מאפשר למשתמש להנות מהנוחות והזמינות של הפלאפון, אך גם מונע חשיפה לתכנים בעייתיים. במאמר זה ייכתב על סוגי הפלאפונים הכשרים, על חברות התומכות בטלפונים כאלו, על טלפון כשר עם מצלמה וכן על יתרונותיו של טלפון מסוג זה.

סוגים שונים של טלפונים כשרים עם מצלמה

בשוק הטלפונים, ניתן למצוא שלושה סוגים של טלפונים ניידים כשרים:

פלאפון כשרים "בילט-אין"- מדובר בפלאפונים שבהם חסרות פונקציות באופן מובנה, בגלל דגם הפלאפון. פלאפון מושגח "מקשים", למשל, לא תמיד מכיל חנויות של אפליקציות, ולפעמים לא כולל פונקציות שנחשבות בסיסיות בסמארטפונים. ישנם טלפונים עם מקשים שאין בהם מצלמה, לדוגמא.
פלאפונים "מוכשרים"- מדובר בפלאפונים שנחסמו בהן אפשרויות ואפליקציות מסוימות כדי לאפשר שימוש בטוח בפלאפון. ישנם גם טלפונים שמיוצרים כ"תומכי טלפון כשר". טלפונים כאלו אינם כשרים, אך הם יכולים לעבור תהליך של "הכשרה".
פלאפונים מעוקרים/מוכשרים- ישנם אישורים, נוסח "עסקן", המכשירים גם סמארטפונים. במקרה הזה, ניתן לקחת פלאפון רגיל אך להוציא ממנו את האפליקציות הלא-רצויות, ולהשאיר בחנות האפליקציות אפליקציות מוכשרות בלבד כמו וויז כשר ועוד.

ניתן למצוא פלאפונים כשרים מסוג מקשים, פלאפונים שמשלבים מקשים ומגע, וכן סמארטפונים, שהשימוש בהם הוא במגע בלבד.

חברות התומכות בטלפונים כשרים עם מצלמה

ישנן מספר חברות שמייצרות טלפונים כשרים: 2 חברות עיקריות, נוקיה ושיאומי, אך גם חברות נוספות המייצרות כאלו.

נוקיה- בין החברות המוכרות המייצרות טלפונים כשרים. נוקיה מייצרת בעיקר טלפון "מקשים" וטלפון מקשים משולב מגע. ישנם פלאפונים כשרים ויש פלאפונים שניתן להכשיר.
שיאומי- גם היא חברה מוכרת המייצרת טלפונים כשרים. בניגוד לנוקיה, החברה הפינית, שיאומי היא חברה סינית.
פיליפס, קיובוט, אוליקס ועוד- חברות נוספות המייצרות טלפונים כשרים מסוגים שונים: מקשים, מקשים+מגע ומגע בלבד.

טלפונים כשרים עם מצלמה

פונקציית המצלמה היא פונקציה שימושית, אך לא תמיד היא רצויה. ישנם טלפונים שמיוצרים "בילט אין" ללא מצלמה, אך בהחלט ניתן למצוא טלפונים כשרים שכוללים אותה. הן נוקיה, הן שיאומי והן החברות הנוספות מייצרות גם טלפונים כשרים עם מצלמה.

כאשר מגיעים לרכוש טלפון כשר, חשוב לבדוק האם הא כולל מצלמה או שמא האופציה לא קיימת. בניגוד לאפליקציות אחרות, מצלמה לא ניתן להוסיף או להוריד.

יתרונות טלפון כשר עם מצלמה

ניתן לחשוב על מספר סיבות לרכוש טלפון כשר עם מצלמה: אנשים שצריכים את המצלמה לצורכי עבודה; רצון ביכולת לתעד רגעים שונים; יכולת לקיים שיחות וידאו; נגישות לצילום והעברות מסמכים שונים; וכן הלאה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תודה שפנית אלינו!

אנחנו רק מסיימים
לסנן פה משהו ומיד עונים :)

בחרת מכשיר מעולה!

עכשיו נשאר רק לבחור את מסלול הסינון :)

בחירה מצוינת!

עכשיו נשאר רק לבחור מכשיר חדש :)

עדיין לא בחרת מכשיר!

רוצה לרכוש רק מסלול סינון למכשיר שכבר יש לך?
יש להסיר מהסל את המסלול שבחרת,
לחזור לדף המסלולים
ולבחור בכפתור למעלה - 'למכשיר שכבר יש לי'.

אנחנו בינתיים מחכים לך פה:)

עדיין לא בחרת מסלול סינון!

ההגנה שלך חשובה לנו, אז באפשרותך:

עובדים על זה, חכו פה רגע... בודקים את פרטי האשראי... מבצעים תשלום מאובטח... מאשרים את הרכישה במערכת... משייכים את הפעולה למנוי 'עסקן' שלך... מעבירים לביצוע צוותי השירות... מוודאים שלא שכחנו כלום... סיימנו, תתחדשו!

דילוג לתוכן