פלאפון מושגח

תוכן עניינים

אם בררתם על רכישת פלאפון מושגח אתם כנראה יודעים מדוע, ובכל זאת גם מי שלא הבין את הצורך בעבר מבין את זה יותר ככל שהזמן חולף. מצד אחד צורך הולך וגובר עד כמעט בלתי אפשרי להתנהל, בוודאי לאנשים עובדים, בלי טלפון חכם לתקשורת אינטרנטית הכוללת אפליקציות בסיסיות ותוכן זמין ומהצד השני ההכרח לשמור על מסגרת וגבולות המתאימים לאדם שומר תורה ומצוות.

בשביל זה צריך פלאפון מושגח. טלפון כשר חכם המפוקח ומושגח על ידי וועדת רבנים ומסנן עבורכם את התכנים שלא מתאים לכם לפגוש בממהכשיר שלכם. מה החסרונות של פלאפון מושגח?

הבעיה הגדולה ביותר עבור חרדי ירא שמיים הרוצה להשתמש בפלאפון מושגח היא חווית משתמש לא טובה: 'באגים' בגלישה ובאפליקציות, אפליקציות החסומות בפניו שגם אם הוא מעוניין לעשות בהם שימוש תהליך האישור שלהם הוא ארוך, כמו"כ השימוש מחייב התחייבות לזמן ארוך ללא אפשרות לשמור על המכשיר בצורתו המקורית.

פלאפון מושגח של עסקן

הפלאפון המושגח של עסקן עובד על מערכת ההפעלה המקורית של סמסונג וכך נמנעים באגים ותקלות הפוגעות בחוויית המשתמש. גם עדכוני הגרסאות נשלחות היישר מהיצרן וכן האחריות ניתנת ע”י היבואן הרשמי. כמו”כ ניתן להתקין את הסינון גם על פלאפון סמסונג קיים, התקנת הסינון היא פשוטה וקלה ונעשית בהתחברות מרחוק ללא כל צורך להגיע פיזית אל מוקדי השירות שלנו.

עסקן פועלת באמצעות טכנולוגיה שמציעה סטנדרט ייחודי שלא קיים בשום חברה אחרת. חנות האפליקציות של עסקן מבוססת על גוגל פליי ומפנה אליה, כך שיש מגוון רחב מאוד של אלפי אפליקציות כשרות ובטוחות שעובדות מצוין. עם פלאפון מושגח של עסקן תוכלו להיות בקשר עם עמיתים לעבודה, לנווט בכבישים, להאזין למוסיקה חסידית או לצפות במצלמות האבטחה בעסק שלכם, ועוד ועוד.

פלאפון מושגח
פלאפון מושגח של עסקן
טלפון מושגח

פלאפון מושגח בכשרות ובפיקוח

פלאפון מושגח או טאבלט כשר של ״עסקן״ מבטיחים תוצאה המשלבת קידמה טכנולוגית יחד עם רמת כשרות גבוהה ללא פשרות הכוללת בדיקות עומק מקיפות באופן קבוע ע״י וועד רבני חסידות קארלין לענייני טכנולוגיה בראשותו של הרה”ג רבי נח בלוי שליט״א ובפיקוחו הצמוד של הרב אפרים שבדרון שליט״א, כל אפליקציה עוברת סט בדיקות מחמיר בכדי לוודא שאינה כוללת תוכן פסול.

למכשירי עסקן הטבעה בולטת בגב המכשיר המעידה על כשרות המכשיר.

שירות יעיל ומענה מהיר בקניית פלאפון מושגח של עסקן

שירות הלקוחות של עסקן ללקוחות פלאפון מושגח מתחייב לטפל בפניות של הלקוחות בתוך 24 שעות, כאשר רוב הפניות בדרך כלל מטופלות בתוך שעות בודדות: פתיחת או חסימה של אפליקציות ואתרים בהתאם לצרכים שלכם, פתרון בעיות ותקלות במידה שישנן. השירות ברובו נעשה בצורה דיגיטלית באמצעות אפליקציה ייעודית שתחסוך לכם זמן המתנה על הקו.

הפלאפון המושגח של עסקן עומד בתקנים המחמירים ביותר של הגנה על פרטיות המשתמש. האבטחה והצפנת המידע כוללת כניסה למכשיר באמצעות טביעת אצבע וזיהוי פנים, הפרטיות שלכם חשובה לנו ואנו לא מריצים על ה״עסקן״ שום תוכנה שתאפשר לחברה גישה למידע שבטלפון שלכם. מערכת ההגנה מעניקה אף שכבת הגנה נוספת לפריצה מבחוץ של פלאפון מושגח.

שאלות נפוצות על פלאפון מושגח

הפלאפון המושגח של עסקן עובד על מערכת ההפעלה המקורית של סמסונג וכך נמנעים באגים ותקלות הפוגעות בחוויית המשתמש.

בוודאי! גם לפלאפון המושגח כמו לשאר המכשירים, חברת סמסונג מעניקה אחריות יצרן על מכשיריה.

מה היה לנו עד עכשיו במאמר?

איזה פלאפון מושגח של עסקן מתאים לך?

מאמרים מקצועיים:

תודה שפנית אלינו!

אנחנו רק מסיימים
לסנן פה משהו ומיד עונים :)

בחרת מכשיר מעולה!

עכשיו נשאר רק לבחור את מסלול הסינון :)

בחירה מצוינת!

עכשיו נשאר רק לבחור מכשיר חדש :)

עדיין לא בחרת מכשיר!

רוצה לרכוש רק מסלול סינון למכשיר שכבר יש לך?
יש להסיר מהסל את המסלול שבחרת,
לחזור לדף המסלולים
ולבחור בכפתור למעלה - 'למכשיר שכבר יש לי'.

אנחנו בינתיים מחכים לך פה:)

עדיין לא בחרת מסלול סינון!

ההגנה שלך חשובה לנו, אז באפשרותך:

עובדים על זה, חכו פה רגע... בודקים את פרטי האשראי... מבצעים תשלום מאובטח... מאשרים את הרכישה במערכת... משייכים את הפעולה למנוי 'עסקן' שלך... מעבירים לביצוע צוותי השירות... מוודאים שלא שכחנו כלום... סיימנו, תתחדשו!

דילוג לתוכן