טאבלט כשר

תמונה של טאבלט כשר

אז איזה טאבלט כשר תרצה לקנות?

מה זה טאבלט כשר ומה היתרונות שלו?

טאבלט כשר משמש כלי עבודה שימושי ונח מאוד, בעיקר למי שמתנייד ממקום למקום כמו סוכנים ומשווקים, סטודנטים ובעלי מקצועות שונים המבקשים משהו שהוא בין מחשב לסמארטפון.

צרכנים רבים אשר ביקשו לרכוש טאבלט כשר גילו שמצרך הזה אינו קיים. לאחר פיתוח ממושך השיקה עסקן בשיתוף סמסונג את הטאבלט הכשר הרשמי הראשון מסוגו בעולם המיועד לציבור החרדי.

כרגיל בעסקן, גם הטאבלט הכשר הינו בעל מערכת הפעלה ייחודית אשר הותאמה על ידי סמסונג ועסקן לצרכים ולדרישות של הציבור החרדי.

טאבלט כשר - מסלולי סינון של עסקן

משתמשי ״עסקן״ יכולים לבחור בין שלושה מסלולים עבור טאבלט כשר בעלי דרגות סינון שונות שמטרתם לאפשר לכל אחד להכניס לביתו ולכיסו את המסלול המועדף עליו על פי השקפת עולמו ועל פי הוראת רבותיו. המסלול המלא הוא עסקן Pro במסלול זה המשתמש מקבל גישה לדפדפן  (google chrome) וגלישה באופן מוגן ובטוח. בנוסף, מקבל המשתמש גישה לאלפי אפליקציות מסוננות שמקיפות מגוון צרכים ושימושים ולרבות אפליקציה כדוגמת ווטסאפ ועסקן חדשות (ניוז), כמו כן יוכל להשתמש לבקש בכל זמן להגיש בקשה לאפליקציה חדשה שברצונו שתעלה בחנות.

טאבלט כשר
טאבלטים כשרים
טאבלט כשר של עסקן

מסלולים נוספים לטאבלטים כשרים

המסלול השני הוא עסקן App במסלול זה ניתנת גישה לכל האמור במסלול הקודם מלבד גלישה בדפדפן. העלות החודשית של עסקן במסלולים pro / App היא 39.90 ₪ לחודש.

המסלול האחרון הוא, ״עסקן Basic״, למעוניינים אך ורק במינימום המחויב לאדם עובד. במסלול זה, יקבל המשתמש גישה לסט קבוע של אפליקציות חובה בלבד. (הרשימה המלאה בעמוד ״אפליקציות״ תחת הקטגוריה האחרונה בעמוד) כדוגמת אימייל, הודעות, צילום, ניווט, בנקים, קופות חולים וכד׳. עלות השימוש במסלול ״Basic״ היא 360 ₪ לשנתיים.

אחריות עבור טאבלטים כשרים של עסקן

גם לטאבלט הכשר כמו לשאר המכשירים והטלפונים הכשרים, חברת סמסונג מעניקה אחריות יצרן על מכשיריה לתקופה קצובה, אחריות המאפשרת ללקוח שימוש רגוע תוך ידיעה שבכל מקרה בו משהו יתקלקל יהיה לו למי לפנות ומי שיטפל בבעיה ובמקרה הצורך אף יחליף את המכשיר, בקיצור שיהיה אבא למוצר.

הבעיה בחברות סינון אחרות שמתקינות את מערכת הסינון בצורה שמשנה את טאבלט כשר ופוגם אותו, מה שמבטל מיידית את אחריות היצרן על המכשיר.

חברת עסקן היחידה שמתקינה את הסינון בצורה שאינה פוגמת בטאבלט הכשר ומותירה את הלקוח עם אחריות יצרן מקורית שמקנה לו רוגע ושלווה.

הטאבלט בגודל מסך 10 אינץ׳ יכול לשמש גם להוצאה ולקבלת שיחות סלולריות ותמיכה בגלישה עם כרטיס סים ברשת דור 4. (4G)

איזה אפליקציות יש בטאבלט הכשר של עסקן

בטאבלט הכשר של עסקן מותקנת חנות האפליקציות 'עסקן סטור' בה תמצאו מאות אפליקציות שעברו את האישור הרוחני המתאים, אנו דואגים באופן שוטף לרענן ולהוסיף לחנות אפליקציות נוספות.
עוד בטרם רכשתם טאבלט כשר של ״עסקן״ משלכם, תוכלו לבדוק באתר האם האפליקציה שאותה הנכם צריכים נמצאת ב"עסקן סטור" ובמידה וחסרה לכם אפליקציה שאתם זקוקים לה, הרגישו בנוח לפנות אלינו, אנו נבדוק את בקשתכם ובמידה ויתקבל האישור הרוחני, אנו נעלה את האפליקציה לחנות.

אנו מבצעים באופן שוטף עבור טאבלטים כשרים בדיקות של כל האפליקציות וזאת בכדי לוודא כי אינן מציגות תכנים שאינם הולמים. במידה ואנו מזהים אפליקציה שמציגה תוכן בלתי ראוי, אנו דואגים לבצע חסימה של אותו תוכן תוך שמירה על תקינות העבודה באפליקציה. החסימה אפקטיבית לכלל המשתמשים וזאת גם לאחר שביצעו את רכישת המכשיר וללא כל פעולה נדרשת מצד המשתמש.

>>> לרשימת הטאבלטים המלאה שלנו לחצו כאן. <<<

שאלות נפוצות על טאבלט כשר

הטאבלט הכשר הינו בעל מערכת הפעלה ייחודית אשר הותאמה על ידי סמסונג ועסקן לצרכים ולדרישות של הציבור החרדי.

בוודאי! גם לטאבלט הכשר כמו לשאר הטלפונים הכשרים, חברת סמסונג מעניקה אחריות יצרן על מכשיריה.

מה היה לנו עד עכשיו במאמר?

מאמרים מקצועיים:

תודה שפנית אלינו!

אנחנו רק מסיימים
לסנן פה משהו ומיד עונים :)

בחרת מכשיר מעולה!

עכשיו נשאר רק לבחור את מסלול הסינון :)

בחירה מצוינת!

עכשיו נשאר רק לבחור מכשיר חדש :)

עדיין לא בחרת מכשיר!

רוצה לרכוש רק מסלול סינון למכשיר שכבר יש לך?
יש להסיר מהסל את המסלול שבחרת,
לחזור לדף המסלולים
ולבחור בכפתור למעלה - 'למכשיר שכבר יש לי'.

אנחנו בינתיים מחכים לך פה:)

עדיין לא בחרת מסלול סינון!

ההגנה שלך חשובה לנו, אז באפשרותך:

עובדים על זה, חכו פה רגע... בודקים את פרטי האשראי... מבצעים תשלום מאובטח... מאשרים את הרכישה במערכת... משייכים את הפעולה למנוי 'עסקן' שלך... מעבירים לביצוע צוותי השירות... מוודאים שלא שכחנו כלום... סיימנו, תתחדשו!

דילוג לתוכן