פלאפון כשר עם וואטסאפ

תוכן עניינים

האפליקציה ההודעות הפופולארית "ווטסאפ" הפכה מזמן לחלק משגרת החיים וצורת התקשורת המשמשת לעבודה, פרסום, מידע וקשר זמין בין אנשים. לאדם העובד כמעט בלתי אפשרי להתנהל בלי וואטסאפ והצורך בטלפון חכם כדי להנות מהאפליקציה מצריך עבור מי שמעוניין בחסימה ובמכשיר כשר לרכוש פלאפון כשר עם וואטסאפ.

מי צריך פלאפון כשר עם ווטסאפ

קהל הצרכנים המתרחב של פלאפון כשר עם וואטסאפ מתחלק לשניים, מי שנצרך למכשיר חכם ולא רוצה להיכנס למכלול הבעיות שקיימות במכשירים שאינם מסוננים כראוי, או מי שמחזיק סמארטפון לא כשר ורואה בעצמו את הבעייתיות של שימוש במכשיר כזה עבורו ועבור המשפחה שלו. בשביל השקט הנפשי שמאפשר להשאיר את המכשיר הנייד ליד הילדים בלי לחשוש שווה לעבור לסמארטפון כשר.

סינון וכשרות בפלאפון עם וואטסאפ

פלאפון כשר עם וואטסאפ של עסקן מגיע עם מערכת הפעלה ייחודית אשר הותאמה באמצעות טכנולוגיות מתקדמות של סמסונג לצרכים של הציבור החרדי ודרישות וועדת הכשרות.

הכניסה לעולם האינטרנט מתאפשרת דרך חנות האפליקציות שלנו או באמצעות דפדפן מוגן, ב"חנות עסקן" כל אפליקציה עוברת סט בדיקות מחמיר בכדי לוודא שאינה כוללת תוכן פסול.

אנו מאמינים כי רק שיטת הכשרה מעין זו משיגה את התוצאה המחייבת של כשרות טכנולוגית עליונה. יחד עם זאת, עבדנו קשה על מנת לשמר בעבורכם את חווית האנדרואיד המקורית של סמסונג.

באיזו חברה סלולרית עובדים המכשירי פלאפון כשר עם וואטסאפ?

כשאתם רוכשים פלאפון כשר עם וואטסאפ או טאבלט כשר של חברת עסקן, הבחירה במפעיל הסלולרי שלכם נתונה לשיקולכם הבלעדי. אנו ממליצים שכל אחד יעשה את בחירתו לפי טיב הקליטה באזור מגוריו.

עסקן נתמך בכל רשתות הסלולר בישראל (למעט חברת הוט מובייל וWe4G).

האם יש דמי שימוש חודשי בפלאפון כשר עם וואטסאפ?

כן. דמי השימוש חודשי הקבועים משתנים בהתאם לבחירת המסלול שלכם בעסקן.

דמי השימוש החודשי ייגבו מדי חודש באמצעות כרטיס האשראי שתמסרו במועד הרכישה או כנגד תשלום בעבור שנה מראש.

החודש הראשון להצטרפות לעסקן יחושב לתשלום כדלקמן: לקוחות אשר מצטרפים עד לתאריך 15 בכל חודש, ישלמו בעבור חודש מלא.

לעומת זאת לקוחות אשר יצטרפו לאחר ה-15 לחודש, ייהנו למעשה מעד חצי חודש ראשון חינם.

אפליקציות נוספות ב- פלאפון כשר עם וואטסאפ מבית עסקן

איזה אפליקציות נוספות יש בפלאפון כשר עם וואטסאפ של עסקן?

בפלאפון הכשר מותקנת חנות האפליקציות בה תמצאו מאות אפליקציות כמו וויז כשר ועוד, שעברו את האישור הרוחני המתאים, אנו דואגים באופן שוטף לרענן ולהוסיף לחנות אפליקציות נוספות.

אנו מבצעים באופן שוטף בדיקה של כל האפליקציות וזאת בכדי לוודא כי אינן מציגות תכנים שאינם הולמים. אנו דואגים לבצע חסימה של התוכן במידה ואנו מזהים אפליקציה שמציגה תוכן בלתי ראוי, תוך שמירה על תקינות העבודה באפליקציה.
החסימה אפקטיבית לכלל המשתמשים וזאת גם לאחר שביצעו את רכישת המכשיר וללא כל פעולה נדרשת מצד המשתמש עבור טלפון כשר עם וואטסאפ.

שאלות נפוצות על פלאפון כשר עם וואטסאפ

מי שנצרך למכשיר חכם ולא רוצה להיכנס למכלול הבעיות שקיימות במכשירים שאינם מסוננים כראוי, או מי שמחזיק סמארטפון לא כשר ורואה בעצמו את הבעייתיות של שימוש במכשיר כזה עבורו ועבור המשפחה שלו. 

בוודאי! גם לפלאפון כשר עם וואטסאפ כמו לשאר המכשירים, חברת סמסונג מעניקה אחריות יצרן על מכשיריה.

איזה פלאפון כשר עם ווטסאפ של עסקן מתאים לך?

מאמרים מקצועיים:

תודה שפנית אלינו!

אנחנו רק מסיימים
לסנן פה משהו ומיד עונים :)

בחרת מכשיר מעולה!

עכשיו נשאר רק לבחור את מסלול הסינון :)

בחירה מצוינת!

עכשיו נשאר רק לבחור מכשיר חדש :)

עדיין לא בחרת מכשיר!

רוצה לרכוש רק מסלול סינון למכשיר שכבר יש לך?
יש להסיר מהסל את המסלול שבחרת,
לחזור לדף המסלולים
ולבחור בכפתור למעלה - 'למכשיר שכבר יש לי'.

אנחנו בינתיים מחכים לך פה:)

עדיין לא בחרת מסלול סינון!

ההגנה שלך חשובה לנו, אז באפשרותך:

עובדים על זה, חכו פה רגע... בודקים את פרטי האשראי... מבצעים תשלום מאובטח... מאשרים את הרכישה במערכת... משייכים את הפעולה למנוי 'עסקן' שלך... מעבירים לביצוע צוותי השירות... מוודאים שלא שכחנו כלום... סיימנו, תתחדשו!

דילוג לתוכן