סמארטפון מוגן

תוכן עניינים

סמארטפון מוגן קונים בעסקן

אם אתם מחפשים סמארטפון מוגן, מסתבר שאתם לא לבד. הצורך בו הופך להיות נחלת קהל רחב במיוחד. הטלפון החכם שנמצא איתנו כיום כמעט בכל פעולה ותחום בחיים, מכיל בתוכו גם גישה ונגישות לתכנים לא רצויים ואז מגיעה הדילמה המוכרת, מה יכריע, הצורך או הערך. הצורך בכלי שישרת אותנו לעבודה ולפעולות יומיומית, או הערך של  הימנעות מחשיפה לעולם שאנו מעדיפים להתרחק ממנו. כדי להעניק פתרון הולם לצורך ואתגרים נוצר הסמארטפון המוגן. כל מה שצריך בשביל הפרנסה, בנקים, וויז, אימייל, תוכן חדשותי, מוזיקה וכל השאר. הכל, רק בלי הדברים השליליים. הסמארטפון המוגן הוא בעצם מכשיר חכם רגיל, עליו מותקנת תוכנת חסימה המפעילה סינון לתוכן בלתי רצוי על פי ההנחיות של הגורם המפקח, קרי, הרבנים והוועדה שמעניקים את ה"הכשר" לסמארטפון.

מי קונה סמארטפון מוגן

קהל הצרכנים המתרחב של סמארטפון מוגן הוא רחב ורבגוני ובתוכו ניתן למצוא את מי שנצרך למכשיר חכם ולא רוצה להיכנס למכלול הבעיות הקיימות במכשירים שאינם מסוננים כראוי, או מי שמחזיק סמארטפון לא כשר ורואה בעצמו את הבעייתיות של שימוש במכשיר כזה עבורו ועבור המשפחה שלו. בשביל השקט הנפשי שמאפשר להשאיר את המכשיר הנייד ליד הילדים בלי לחשוש שווה לעבור לטלפון כשר – למוגן.

סמארטפון מוגן של עסקן

כמי שמובילה את תחום התקשורת והמכשירים המסוננים, אומר לנו הרב עמרם ויספיש מנכ"ל חברת עסקן, חברת עסקן לקחה את כל נושא של סמארטפון מוגן כמה צעדים קדימה בהיבטים שונים ומגוונים ונתנה מענה לבעיות שונות הקיימות במכשירים של חברות אחרות. כך לדוגמה בתחום מערכת ההפעלה המכשירים של עסקן עובדים על מערכת ההפעלה המקורית של היצרן ולא מותקנת עליהם מערכת הפעלה שונה. הדבר קריטי למהירות הגלישה ותעבורת הנתונים ויותר מכך לאורך החיים של המכשיר ומניעת באגים בהפעלה התקינה.

אפליקציות גוגל פליי

בסמארטפון המוגן של עסקן מותקנת חנות האפליקציות הענקית של גוגל, מה שמאפשר ללקוח להתקין ולעדכן את כל האפליקציות המתקדמות ביותר היישר מהמקור ללא שינויים פיזיים באפליקציות. כמובן שאפליקציות שאינן מאושרות לא יפתחו אך בשונה מחברות אחרות בהם ישנה חנות אפליקציות מצומצמת ולא מעודכנת, בעסקן מחוברים ישירות לגדולים ביותר.

סמארטפון מוגן בפסגת הטכנולוגיה

ב'עסקן' מאמינים כי גם לצרכני סמארטפון מוגן המוגן מגיע להנות מהרמה הגבוהה ביותר, ולכן כל המכשירים הם מהסדרות המעודכנות של חברת סמסונג, מהירים ואיכותיים מהיבואן הרשמי. רק בעסקן המכשירים עובדים עם מערכת הפעלה המקורית של המכשיר, נמצאים תחת אחריות יצרן ישירה ומקורית של חברת סמסונג ועדכוני הגרסאות fota השוטפות הם ישירות של היצרן.

מוגן ומותאם לצרכי הלקוח

סמארטפון מוגן של עסקן פועל עם מערכת שמסננת את התכנים ולא מאפשרת גישה לאתרים, אפליקציות ותכנים לא מתאימים. את הפיקוח על התכנים מבצעת וועדה הכוללת רבנים ואנשי מקצוע. בהתאם לנצרך עישנם מספר רמות סינון המותאמות לכל לקוח. הכניסה לעולם האינטרנט מתאפשרת דרך חנות האפליקציות שלנו או באמצעות דפדפן מוגן, ב״חנות עסקן". כל אפליקציה עוברת סט בדיקות מחמיר בכדי לוודא שאינה כוללת תוכן פסול. כל דגם ״עסקן״ עובר תהליך של התאמות ייחודיות שנבנות במיוחד בעבורו, על גבי מערכת ההפעלה פרוסות עוד מספר שכבות של הגנה שאינכם מרגישים בהם כלל, אותן שכבות מספקות לכם את ההגנה המיטבית. צוות עסקן קשוב לצרכים של הלקוחות ובודק במקרה הצורך את האפשרות, לפתוח בצורה מותאמת תוכן נוסף. או להעלות או להוריד את רמת הסינון לפי הנדרש לצרכי עבודה.

מאמרים מקצועיים:

תודה שפנית אלינו!

אנחנו רק מסיימים
לסנן פה משהו ומיד עונים :)

בחרת מכשיר מעולה!

עכשיו נשאר רק לבחור את מסלול הסינון :)

בחירה מצוינת!

עכשיו נשאר רק לבחור מכשיר חדש :)

עדיין לא בחרת מכשיר!

רוצה לרכוש רק מסלול סינון למכשיר שכבר יש לך?
יש להסיר מהסל את המסלול שבחרת,
לחזור לדף המסלולים
ולבחור בכפתור למעלה - 'למכשיר שכבר יש לי'.

אנחנו בינתיים מחכים לך פה:)

עדיין לא בחרת מסלול סינון!

ההגנה שלך חשובה לנו, אז באפשרותך:

עובדים על זה, חכו פה רגע... בודקים את פרטי האשראי... מבצעים תשלום מאובטח... מאשרים את הרכישה במערכת... משייכים את הפעולה למנוי 'עסקן' שלך... מעבירים לביצוע צוותי השירות... מוודאים שלא שכחנו כלום... סיימנו, תתחדשו!

דילוג לתוכן