למה כדאי להשתמש בטלפון מוגן של עסקן

המכשירים הסלולאריים הולכים ותופסים מקום מרכזי בחיינו, בין אם נרצה בכך ובין אם לא. היתרונות הגלומים במכשירים אלה אינם חפים מבעיות, אשר את חלקן ניתן לפתור באמצעות טלפון מוגן. במאמר זה נסביר בהרחבה אודות טלפון כשר, למי הוא מיועד ומהם יתרונותיו.

מה זה בכלל טלפון מוגן?

טלפון מוגן הינו שם כולל למכשירי סלולר הנפוצים במיוחד בציבור החרדי. בטלפונים אלה בוטלו או נחסמו אפשרויות מסוימות, בכדי להבטיח שימוש נאות ומדויק במכשיר הטלפון. סיפורם של הטלפונים המוגנים החל בשנת 2004, עם התאגדות ועד הרבנים לעניינים סלולריים אשר יצאו בדרישה לחברות הסלולר לייצור קו כשר של מכשירי טלפון. במכשירים אלה ניתן לבצע שיחות בלבד, והם בעלי קידומות ייחודיות למספר הטלפון. הראשונה שייצרה מכשירי סלולר כשרים עבור הציבור החרדי הייתה חברת "מירס", ובמהלך השנים הצטרפו אליה חברות סלולר נוספות.

הרמות השונות של הטלפונים המוגנים

רמת החסימה משתנה בין הטלפונים והמפעילים השונים, כך שיש טלפונים המאפשרים שיחות ממספרים מורשים בלבד, יש המאפשרים שיחות מכל מקור ויש המאפשרים גם קבלה ומשלוח של הודעות מייל ו-SMS. בשנים האחרונות פותחו סמארטפונים מוגנים, המאפשרים חיבור אינטרנטי לאתרים מוגדרים ולאפליקציות מוגדרות בלבד. רמות החסימה השונות משתנות בהתאם לצרכיו של המשתמש.

למי מומלץ להשתמש בטלפון מוגן של עסקן

בשנים האחרונות עולים יותר ויותר קולות בקרב הציבור הכללי המתריעים בפני הנזקים האדירים הנוצרים בעקבות שימוש בסמארטפונים. בעיות קשב וריכוז, תסמיני התמכרות ובעיות חברתיות, הן רק קצה קצהו של הבעיות העולות מהשימוש בסמארטפונים, תופעות אשר מתגברות כאשר מדובר בילדים ומתבגרים. מומחים רבים ממליצים להגביל את שימוש הילדים בטלפונים החכמים, ולאפשר להם שימושים בסיסיים בלבד. הטלפון המוגן מאפשר גם למבוגרים לשלוט בזמן שלהם בצורה מלאה, ולהמנע מלראות פרסומות פוגעניות או מודעות שאינן צנועות.

נזקי המכשירים הסלולריים

מהפכת הטלפונים החכמים גרמה לכך שהטלפונים שלנו הפכו מכלי עזר יעיל, למכשירים ממכרים ותובעניים. היכולת שלנו להתנתק מהטלפונים, ולו לזמן מועט, הולכת ופוחתת, ואנו מתקשים להתרכז כאשר אנו שומעים רטט או התראה על מסך הטלפון. יכולות הריכוז שלנו נפגעות עקב שעות הגלישה הרבות ברשתות החבריות, וחיפוש אחר תגמול מיידי וזמין. מחקרים רבים מצביעים על קשר ישיר בין שימוש נרחב במכשירים סלולאריים לירידה קוגנטיבית במגוון מישורים.

להחזיר את השפיות לחיינו עם ההגנה של עסקן

לאור כל המחקרים והנזקים המוצגים לעיל ניתן להבין את הצורך ההולך וגובר של אנשים רבים במכשיר סלולרי פשוט ובסיסי אשר יכיל פונקציות בסיסיות בלבד. השימוש בטלפון המוגן מאפשר לכם לשלוט בזמן שלכם, להצליח להקדיש זמן לחברים ולמשפחה, ולמקד את השימוש בטלפון לדברים הכרחיים בלבד.
השימוש בטלפון מוגן בסך הכול מחזיר את מכשיר הסלולר לייעודו המקורי – מכשיר טלפון המאפשר תקשורת וזמינות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תודה שפנית אלינו!

אנחנו רק מסיימים
לסנן פה משהו ומיד עונים :)

בחרת מכשיר מעולה!

עכשיו נשאר רק לבחור את מסלול הסינון :)

בחירה מצוינת!

עכשיו נשאר רק לבחור מכשיר חדש :)

עדיין לא בחרת מכשיר!

רוצה לרכוש רק מסלול סינון למכשיר שכבר יש לך?
יש להסיר מהסל את המסלול שבחרת,
לחזור לדף המסלולים
ולבחור בכפתור למעלה - 'למכשיר שכבר יש לי'.

אנחנו בינתיים מחכים לך פה:)

עדיין לא בחרת מסלול סינון!

ההגנה שלך חשובה לנו, אז באפשרותך:

עובדים על זה, חכו פה רגע... בודקים את פרטי האשראי... מבצעים תשלום מאובטח... מאשרים את הרכישה במערכת... משייכים את הפעולה למנוי 'עסקן' שלך... מעבירים לביצוע צוותי השירות... מוודאים שלא שכחנו כלום... סיימנו, תתחדשו!

דילוג לתוכן