למה חשוב להשתמש בטלפון המוגן של עסקן

טלפון מושגח של עסקן

עם הזמן יותר ויותר אנשים מבינים שהטכנולוגיה הולכת ונכנסת לכל תחומי החיים שלנו, ונראה שהתרחקות וחציצה מוחלטת אינה אפשרית עבור אנשים רבים. הפתרון המוצלח והאיכותי ביותר כיום הוא רכישת טלפון מוגן, המאפשר גישה לתכנים חיוביים, ומונע חדירה של תכנים בעייתיים, העשויים לגרום לנזקים – רוחניים ונפשיים עבור המשתמש.

מה זה טלפון מוגן?

טלפון מוגן, כשמו כן הוא, הוא טלפון כשר בעל מנגנוני הגנה המונעים כניסה וחדירה של גורמים חיצוניים לא רצויים. תוכניות ההגנה הן רבות ומגוונות, והן נועדו למנוע גישה לאפליקציות או לאתרים בעלי תכנים בעייתיים (בעיות צניעות, אלימות, דברי כפירה וכדו'). חברת עסקן, מהחברות המובילות בתחום ההגנה והסינון של תכנים טכנולוגיים, משווקת מגוון מכשירי טלפון מוגנים, בעלי תוכניות סינון ברמות שונות. באמצעות הטלפון המוגן של עסקן תוכלו להנות מכל הטוב שיש לטכנולוגיה להציע, ללא חשש מחדירת תכנים בעייתיים אל תוך חייכם.

רמות הסינון של חברת עסקן

בחברת עסקן עמלו וטרחו ליצור מגוון רמות סינון, המיועדות לשימושים השונים של הציבור הרחב. תוכניות הסינון שלנו מחולקות ל-4 רמות, כאשר כל רמה מותאמת לאוכלוסיות שונות:

  1. Waze – רמת הסינון ההדוקה ביותר מאפשרת שימוש באפליקציית wase ו-pango בלבד. מלבד שימושים אלה הטלפון חסום לשאר האפליקציות ולאתרי האינטרנט והוויז הוא כשר.
  2. Basic – במסלול זה ניתן לקבל גישה לחנות האפליקציות במתכונת מצומצמת, ללא גישה לאתרי האינטרנט או לדפדפן.
  3. App – מסלול זה מיועד לאנשים המשתמשים בטלפון בצורה רחבה, ומבקשים גישה מורחבת לחנות האפליקציות המסוננת המכילה אלפי אפליקציות שעברו בקרה הדוקה.
  4. Pro – מסלול ה-Pro מאפשר גישה לאלפי האפליקציות המסוננות, ובנוסף ניתן לגלוש בדפדפן, ולפתוח קישורים שונים. כמובן שהגלישה מתאפשרת לאתרים מפוקחים בלבד, אשר עברו סינון קפדני ביותר.

למה חשוב להשתמש בטלפון מוגן של חברת עסקן

בגלל הכשרות

מערכי הסינון של חברת עסקן מבוצעים על ידי צוות בודקים ירא שמיים מקצועי, המפקח בקפדנות אחר כל אתר וכל אפליקציה. מסלולי הסינון שלנו מאושרים על ידי ועדת הכשרות שעל יד קרלין.

בגלל השירות

חברת עסקן השקיעה מאמצים רבים בכך שמערכת הסינון לא תפגע בחוויית המשתמש במכשיר הטלפון. בנוסף, אנו מחזיקים מערכת שירות לקוחות ענפה ומפותחת, בעלת מערך תמיכה דיגיטלי בשילוב עם נציגים אנושיים בזמינות מלאה.

בגלל האחריות

מערכת הסינון של חברת עסקן פותחה בשיתוף פעולה עם חברת Samsung, בכדי להבטיח שהמערכת לא תפגע במכשיר הסלולארי ובטאבלט כשר.

בגלל הפרטיות

מערכת הסינון שלנו מאפשרת פרטיות מלאה לכל משתמש, ובאמצעות מנגנון ייחודי שפיתחנו יצרנו מחסום המונע מהמערכת לקבל גישה ומידע ממכשירי הטלפון של המשתמשים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תודה שפנית אלינו!

אנחנו רק מסיימים
לסנן פה משהו ומיד עונים :)

בחרת מכשיר מעולה!

עכשיו נשאר רק לבחור את מסלול הסינון :)

בחירה מצוינת!

עכשיו נשאר רק לבחור מכשיר חדש :)

עדיין לא בחרת מכשיר!

רוצה לרכוש רק מסלול סינון למכשיר שכבר יש לך?
יש להסיר מהסל את המסלול שבחרת,
לחזור לדף המסלולים
ולבחור בכפתור למעלה - 'למכשיר שכבר יש לי'.

אנחנו בינתיים מחכים לך פה:)

עדיין לא בחרת מסלול סינון!

ההגנה שלך חשובה לנו, אז באפשרותך:

עובדים על זה, חכו פה רגע... בודקים את פרטי האשראי... מבצעים תשלום מאובטח... מאשרים את הרכישה במערכת... משייכים את הפעולה למנוי 'עסקן' שלך... מעבירים לביצוע צוותי השירות... מוודאים שלא שכחנו כלום... סיימנו, תתחדשו!

דילוג לתוכן