הסמארטפון הכשר שלנו – מולטימדיה שלמה שנכנסת לכיס

מולטימדיה בהגדרתה היא טכנולוגיה המאפשרת לנו להפעיל ולנהל מספר רב של מדיות שונות, וכולן תחת סביבת ניהול ותפעול אחת.

באפשרותה לשלב בין גרפיקות לבין סאונד, ביכולתה להציג לנו מידע וויזואלי-חזותי, ולהתחבר לשלל אמצעים טכנולוגיים נוספים כגון מקרן או מכשירי שמע נוספים לרבות בידוריות ורמקולים.

והטלפון הנייד שנכנס לכיסנו בקלות כה מפתיעה? מדהים לעתים לחשוב איזה פלא טכנולוגי זמין עבורנו בהינף יד. פלא המקנה לנו את היכולת לגלוש באינטרנט, להעלות דפדפנים, להאזין למוזיקה, לצפות בסדרות בזמן נסיעות, להתנייד בכבישים עם GPS, לשחק בשלל משחקים.. וכאן רבותיי ומכובדי, אנו נוגעים רק בקצה הקרחון.

כאן אנו נכנסים אל התמונה

כאשר הנייד הפך למערכת מולטימדיה המחזיקה ביכולות רבות ושונות המקנות נוחיות וזמינות, הרי שחשוב לעשות שימוש בחברה המתמחה בטכנולוגיות כשרות, חברה שמנגישה את עולמות אלו מבלי לפסוח ולו על פרט אחד קטן.

אנו בעסקן שמחים ומתכבדים להציע את חוויית המשתמש האידיאלית, ומפתחים מגוון עשיר של פתרונות טכנולוגיים בכל מכשיר ומכשיר.

לא תמצאו כאן יישומים שנפרצו (דבר אשר גם יבוא לידי ביטוי ביכולות מוגבלות ובתקלות חוזרות ונשנות), כי אם במכשירי סמסונג כשרים ואיכותיים, תוצר של שיתוף פעולה הדוק המתקיים בין שתי החברות.

מטרתנו היא לאפשר לכם לעמוד בקדמת הטכנולוגיה תוך שאתם מוגנים לחלוטין מתכנים שאינם עומדים בקריטריונים הנדרשים.

ושירות התמיכה שלנו כאן לצידכם בכל רגע נתון

ואם בתקלות עסקינן, הרי שכיאה לכל מכשיר מולטימדיה, קטן וגדול כאחד, הוא חשוף לעתים בפני תקלות, ולעתים גם שאלות באשר לאופי ודרך השימוש.

הצוות של עסקן טכנולוגיות כשרות זמין עבורכם בכל שאלה ובכל התייעצות, כאשר כל סוגיה ולו הפעוטה ביותר, זוכה למענה מהיר ומקצועי.

למעשה, בבחירתכם בנו, דעו שחוויית השירות איננה מתחילה ומסתיימת בייעוץ בבחירת המכשיר ובתהליך הרכישה. הרי שאנו יוצאים למסע משותף יחדיו, ובמהלכו תזכו למענה אנושי ומהיר באמצעות אפליקציה ייעודית שנבנתה על-ידי עסקן.

פספסתם את שעות הפעילות? אל דאגה, המערכת אוספת את כל הפניות ומציגה לנו אותן כראשונות לטיפול מיד עם התחלתו של יום העבודה החדש. כל סוגיה תטופל בהקדם האפשרי.

מגוון מכשירים לבחירה

טאבלט כשר או טלפון כשר? ובאיזה סוג מכשיר? הקפדנו להציג בפניכם בקטלוג שלנו מגוון רחב של מכשירי טלפון ניידים וטאבלטים כך שתוכלו ליהנות מחוויה צרכנית גבוהה ועשירה.

לצד המכשירים, הרי שתמצאו מסלולי סינון שונים לבחירה עם מנויים הפותחים בפניכם החל מאפליקציות בסיס כגון וויז כשר ופנגו, ועד לאלפי אפליקציות ודפדפן כשר העונה על סוגיה ומונע את הופעתם של תכנים בעייתיים ברשת האינטרנט.

עם היות הנייד מכשיר מולטימדיה כה מתקדם ומגוון, הרי שלעתים מלאכת הבחירה במכשיר ובחבילה הנכונה, יכולה להיות מתעתעת מעט.

על-כן, בכל בירור והתייעצות, הצוותים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תודה שפנית אלינו!

אנחנו רק מסיימים
לסנן פה משהו ומיד עונים :)

בחרת מכשיר מעולה!

עכשיו נשאר רק לבחור את מסלול הסינון :)

בחירה מצוינת!

עכשיו נשאר רק לבחור מכשיר חדש :)

עדיין לא בחרת מכשיר!

רוצה לרכוש רק מסלול סינון למכשיר שכבר יש לך?
יש להסיר מהסל את המסלול שבחרת,
לחזור לדף המסלולים
ולבחור בכפתור למעלה - 'למכשיר שכבר יש לי'.

אנחנו בינתיים מחכים לך פה:)

עדיין לא בחרת מסלול סינון!

ההגנה שלך חשובה לנו, אז באפשרותך:

עובדים על זה, חכו פה רגע... בודקים את פרטי האשראי... מבצעים תשלום מאובטח... מאשרים את הרכישה במערכת... משייכים את הפעולה למנוי 'עסקן' שלך... מעבירים לביצוע צוותי השירות... מוודאים שלא שכחנו כלום... סיימנו, תתחדשו!

דילוג לתוכן