אמצעי זהירות בעת השימוש במכשירי Galaxy מתקפלים

תמונה של אמצעי זהירות בעת השימוש במכשירי Galaxy

מכשירי ה-Galaxy המתקפלים מצוידים במסך Infinity Flex Display המבוסס על זכוכית דקה במיוחד (Ultra-Thin Glass). מכיוון שמכשירים אלו מיוצרים תוך שימוש בחומרי זכוכית מתקפלים, הם מצריכים יותר טיפול ותחזוקה כדי להפגין ביצועים מיטביים. פעלו לפי הטיפים החשובים המתוארים בהמשך והמכשיר המתקפל שלכם ימשיך להיראות נהדר ולהפגין ביצועים מצוינים.

לפני שאתם מנסים את ההמלצות הבאות, ודאו שתוכנת המכשיר והאפליקציות הרלוונטיות מעודכנות לגרסה האחרונה. לעדכון תוכנת המכשיר הנייד, עקבו אחרי השלבים הבאים:

1. עברו אל הגדרות חפש עדכוני מערכת.

2. הקישו על הורד והתקן.

3. עקבו אחרי ההוראות המופיעות על המסך.

נקיטת אמצעי זהירות בסביבת העבודה של המכשיר

המכשיר המתקפל עשוי להתחמם בתנאי סביבה מסוימים. על מנת למנוע את קיצור אורך חיי הסוללה ופגיעה במכשיר יש להימנע מהמקרים הבאים:

 • אין לאחסן את המכשיר בטמפרטורות קרות מאוד או חמות מאוד.
 • לא לחשוף את המכשיר לקרן שמש ישירה לאורך זמן.

 

 • אין להשתמש במכשיר או לאחסן אותו לאורך זמן ממושך באזורים חמים מאוד, כמו למשל בתוך מכונית בקיץ.
 • אין למקם את המכשיר באזורים שעלולים להתחמם יתר על המידה, כמו למשל כרית חימום חשמלית.

 

 • אין לאחסן את המכשיר ליד או בתנורי חימום, מיקרוגל, ציוד לבישול חם או מיכלים שעובדים בלחץ גבוה.
 • אין להשתמש בכבל כשהכיסוי קלוף או פגום, וחשוב להימנע משימוש במטען או בסוללה שניזוקו או שאינם תקינים.

 

אמצעי זהירות להתחממות יתר של המכשיר

כאשר המכשיר מתחמם, התכונות והביצועים שלו עשויים להיות מוגבלים, והמכשיר עלול להיכבות על מנת להתקרר. תכונה זו זמינה רק בדגמים נתמכים.

 • אם המכשיר מתחמם יתר על המידה או מגיע לטמפרטורה מסוימת, תופיע הודעת אזהרה במטרה למנוע כשל במכשיר וגירויים או פגיעות בעור. במצב זה יש להפסיק את השימוש במכשיר כדי להוריד את טמפרטורת המכשיר. בהירות המסך ומהירות הביצועים יהיו מוגבלים וטעינת הסוללה תיפסק. בנוסף, ועד לקירור המכשיר לטמפרטורה תקינה, אפליקציות הפעלה ייסגרו וכל השיחות ותכונות אחרות יהיו מוגבלות, למעט שיחות חירום.

 

 • אם מופיעה הודעה שנייה עקב עלייה נוספת בטמפרטורת המכשיר, המכשיר ייכבה. אין להשתמש במכשיר עד שטמפרטורת המכשיר יורדת מתחת לרמה שצוינה. במידה והודעת האזהרה השנייה מופיעה במהלך שיחת חירום, השיחה לא תנותק על ידי כיבוי כפוי.

הערה: הודעות האזהרה עשויות להשתנות בהתאם לדגם המכשיר.

אולי יעניין אתכם גם:

פלאפון כשר >>

וויז כשר >> 

אין ללחוץ על המסך באמצעות חפץ חד

אין ללחוץ על המסך או על עדשת המצלמה הקדמית באמצעות חפץ חד, כמו עט או ציפורן. אין להפעיל לחץ על המסך. שימו לב שהפעלת כוח או לחץ מופרזים על המסך הראשי עלולה לגרום לשריטות או לנזקים.

יש להסיר את כל העצמים הזרים מהמסך הראשי

בעת קיפול המכשיר אין להניח עצמים כלשהם, כמו כרטיסים, מטבעות או מפתחות, בין המסכים, מכיוון שהדבר עלול להסב נזק למסך הראשי. קפלו את המכשיר לפני הכנסתו או אחסונו. הימנעו מאחסון המכשיר במצב לא מקופל מכיוון שקיים סיכוי שעצם אחר ישרוט או ינקב את המסך. לא מומלץ לפתוח את המסך על ידי הנחת אצבע בין המסכים.

יש למנוע חדירה של נוזלים ואבק אל תוך המכשיר

Galaxy Z Fold3 5G ו-Z Flip3 5G תומכים ברמת IPX8 של עמידות בפני מים. נדרש לנהוג בזהירות כדי לשמור על כושר העמידות בפני מים של המכשיר וכדי למנוע הסבת נזק למכשיר.

 • אין לטבול את המכשיר במים מתוקים בעומק העולה על 1.5 מטרים למשך יותר מ-30 דקות. במקרה של טבילת המכשיר בנוזל אחר מלבד מים מתוקים, כמו מי מלח, מים מזוקקים או משקה אלכוהולי, הנוזל יחדור אל תוך המכשיר במהירות רבה יותר והדבר עלול להסב נזק למכשיר.
 • אם המכשיר נחשף למים מתוקים, ייבשו אותו היטב באמצעות מטלית נקייה ורכה. אם המכשיר נחשף לנוזלים אחר, כמו מי מלח, מי בריכה, מים עם סבון, שמן, בושם, קרם הגנה מהשמש, חומר ניקוי לידיים או מוצרים כימיים כמו מוצרי קוסמטיקה, שטפו אותו במים מתוקים וייבשו אותו באמצעות מטלית נקייה ורכה. אי-הקפדה על הוראות אלה עלולה להסב נזק למכשיר, להשפיע על הביצועים ועל המראה של המכשיר וכן להוביל לפגיעות שאינן מכוסות באחריות.
 • אין לחשוף את המכשיר למים הזורמים במהירות ובלחץ גבוה.

בנוסף, מכשירים אלה אינם עמידים בפני אבק. חשיפה לחלקיקים קטנים, כמו חול, עלולה להסב למכשיר נזק בצורת שריטות או שקעים על גבי המסך.

הערה: רמת IPX8 מבוססת על תנאי בדיקה הכוללים טבילה במים מתוקים בעומק של 1.5 מטרים למשך עד 30 דקות. לא מומלץ לשימוש בחוף הים או בבריכה.

אין להסיר את הכיסוי המגן של המסך

מומלץ שלא להסיר את הכיסוי המגן של המסך, ואין להתקין כיסויים או מדבקות אחרים, מכיוון שהדבר עלול להסב נזק למכשיר. מגני מסך לא מאושרים עלולים לגרום לתקלה בחיישנים.

יש לשמור על מרחק בטוח מפריטים מגנטיים

המכשיר מכיל מגנטים. שמרו על מרחק בטוח בין המכשיר לבין פריטים שעשויים להיות מושפעים ממגנטים, כמו כרטיסי אשראי ומכשירים רפואיים מושתלים, מכיוון שהמגנטים שבתוך המכשיר עלולים להסב נזק לפריטים או לקלקל אותם. אם בגופכם מושתל מכשיר רפואי, היוועצו ברופא לפני השימוש.

יש לוודא שהמכשיר מקופל ומונח כראוי במהלך טעינה אלחוטית

בזמן הטעינה האלחוטית, קפלו את המכשיר והניחו את גב המכשיר במרכז המטען האלחוטי. מכיוון שהמוצר מכיל מגנט מובנה והמיקום של סליל הטעינה האלחוטית משתנה בהתאם למכשיר, הציבו את המכשיר בהתאם למוצג בהמשך.

אחרת, ייתכן שהמכשיר לא ייטען כראוי או יתחמם יתר על המידה. אם תניחו אותו במיקום או בכיוון אחר מזה שמופיע בתמונה, ייתכן שהמכשיר יחליק עקב זווית הנטייה והכוח המגנטי.

Galaxy Z Fold3 5G

Galaxy Z Fold3 5G

Galaxy Z Flip3 5G

הערה: 

 • אם אתם משתמשים בכיסוי מגן או במדבקה ממתכת, או בכיסוי בעל טבעת מתכתית, הסירו אותם לפני ביצוע הטעינה האלחוטית וטענו את המכשיר. כמו כן, אין להניח את המכשיר על גבי המטען האלחוטי כאשר בין המכשיר לבין המטען האלחוטי ישנם חומרים מוליכים, כמו חפצים מתכתיים ומגנטים.

 • המיקום של סליל הטעינה האלחוטית עשוי להשתנות בהתאם למכשיר.

 

מקור הכתבה: אתר סמסונג ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תודה שפנית אלינו!

אנחנו רק מסיימים
לסנן פה משהו ומיד עונים :)

בחרת מכשיר מעולה!

עכשיו נשאר רק לבחור את מסלול הסינון :)

בחירה מצוינת!

עכשיו נשאר רק לבחור מכשיר חדש :)

עדיין לא בחרת מכשיר!

רוצה לרכוש רק מסלול סינון למכשיר שכבר יש לך?
יש להסיר מהסל את המסלול שבחרת,
לחזור לדף המסלולים
ולבחור בכפתור למעלה - 'למכשיר שכבר יש לי'.

אנחנו בינתיים מחכים לך פה:)

עדיין לא בחרת מסלול סינון!

ההגנה שלך חשובה לנו, אז באפשרותך:

עובדים על זה, חכו פה רגע... בודקים את פרטי האשראי... מבצעים תשלום מאובטח... מאשרים את הרכישה במערכת... משייכים את הפעולה למנוי 'עסקן' שלך... מעבירים לביצוע צוותי השירות... מוודאים שלא שכחנו כלום... סיימנו, תתחדשו!

דילוג לתוכן