חברת עסקן בשת״פ עם פלטפורמת הצדקה ׳נדרים פלוס׳

לקראת חג הפורים חברת ׳עסקן׳ יוצאת בשיתוף פעולה ראשון מסוגו עם פלטפורמת הצדקה בציבור החרדי ׳נדרים פלוס׳ המאגדת תחתיה כ7000 מוסדות וארגונים.
במסגרת שיתוף הפעולה, ניתן לרכוש מכשיר מסונן ומהודר. המכשיר ברמת הגנה מקסימלית ויכלול גם אפשרות ניהול המערכת והתרומות עבור גבאי צדקה וגבאי בתי הכנסת.

במסגרת השת"פ פיתחו מתכנתי עסקן, אפליקציה מיוחדת שתתמוך בממשק הניהול המלא של נדרים פלוס גבאי כולל מצב POS.

הצורך נובע בעיקר בעקבות מעבר רבים לאפשרות תשלום באשראי ולא במזומן, מה שמונע מהתתי"ם לקבל תרומות מנדיבי עם בימי הפורים. ימים בהם גבאי הצדקה מתדפקים על פתחיהם ובפרט בתקופת הקורונה, בהם גבאי הצדקה מוגבלים יותר באיסוף מתנות לאביונים. בעקבות כך נוצר צורך במכשיר טכנולוגי המאפשר שימוש מפוקח ביישומון זה.

במסגרת שיתוף הפעולה לקראת חג הפורים תותקן לכלל לקוחות ׳עסקן׳ אפליקציה ייחודית מבית עסקן ונדרים פלוס שתאפשר לקיים בתכלית ההידור את מצוות היום – מתנות לאביונים, באמצעות תרומה באפליקציה המותקנת, בפרט במגבלות התנועה הקיימים בתקופת הקורונה בה אנו נמצאים.
כמו כן יכולים לקוחות עסקן החל מהיום, למצוא את אפליקציית נדרים פלוס בחנות האפליקציות והיא תהיה זמינה לשימוש לכלל הלקוחות.

בנוסף לכך מדגישים ב׳עסקן׳ כי יינתן מענה אף למי שמעוניין במכשיר ייעודי לשימוש זה בלבד, ולכן הושק מסלול ייחודי הכולל את אפליקציית נדרים פלוס וכן את אפליקציות הניווט ווייז ופנגו לצורך התניידות בדרכים, ללא כל אפשרויות גלישה נוספת.

בשורה נפלאה בקרב הגבאי הצדקה

מדובר בבשורה נפלאה בקרב הגבאי הצדקה והת"תים החפצים במכשיר מוגן הכולל אפשרות תשלום מיידי בנדרים פלוס הכולל קוד גישה אישית מוטמעת במכשיר וללא כל גישה לגלישה או הורדת אפליקציה אחרת.

במכשירים נעשה שימוש בטכנולוגיה ייחודית בשיתוף עם חברת samsung העולמית, שמאפשר לחסום את הטאבלט בצורה הרמטית לכל גלישה באינטרנט, אך לצד זאת להבטיח עדכוני תוכנה זמינים ושימוש מהיר ורציף במיוחד.

"מבחינתנו", מספר לנו דודי, סמנכ"ל הפיתוח בעסקן, "גם בשביל אברך הזקוק למכשיר רק בשביל הנדרים פלוס, נעשה את המקסימום כדי שיקבל חווית שימוש רגילה ומצוינת. כחברה ששמה לה למטרה להעניק חווית שימוש טכנולוגית ומהירה ללקוחותיה, ראינו חובה לספק את אותה איכות גם לגבאי הצדקה והתתים"

את המכשירים המוגנים ניתן להשיג במוקד המכירות של חברת עסקן 02-9404050.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תודה שפנית אלינו!

אנחנו רק מסיימים
לסנן פה משהו ומיד עונים :)

בחרת מכשיר מעולה!

עכשיו נשאר רק לבחור את מסלול הסינון :)

בחירה מצוינת!

עכשיו נשאר רק לבחור מכשיר חדש :)

עדיין לא בחרת מכשיר!

רוצה לרכוש רק מסלול סינון למכשיר שכבר יש לך?
יש להסיר מהסל את המסלול שבחרת,
לחזור לדף המסלולים
ולבחור בכפתור למעלה - 'למכשיר שכבר יש לי'.

אנחנו בינתיים מחכים לך פה:)

עדיין לא בחרת מסלול סינון!

ההגנה שלך חשובה לנו, אז באפשרותך:

עובדים על זה, חכו פה רגע... בודקים את פרטי האשראי... מבצעים תשלום מאובטח... מאשרים את הרכישה במערכת... משייכים את הפעולה למנוי 'עסקן' שלך... מעבירים לביצוע צוותי השירות... מוודאים שלא שכחנו כלום... סיימנו, תתחדשו!

דילוג לתוכן