סמארטפון מוגן מה זה?

תוכן עניינים

סמארטפון מוגן מה זה?
סמארטפון מוגן מה זה?

אחד המכשירים המסמלים יותר מכל את ההבדל בין העידן המודרני, שבו הטכנולוגיה מעורבת בכל שלה ובכל פן של החיים, לבן תקופות אחרות הקודמות לה, הוא מכשיר הפלאפון שככל אחד מאיתנו מחזיק ועושה בו שימוש יום יומי. מהפכת הסמארטפונים היא עד כדי כך עמוקה, עד שגם בקרב קבוצות אוכלוסייה שקבלת החדש איננה מהתחביבים שלה, המכשיר הזה אומץ היטב. מדובר כמובן בתושבים החרדים, שמצאו את הדרך להחזיק בטלפון חכם מצא אחד, ולמנוע היחשפות מיותרת לתכנים בלתי הולמים מצד שני. בשונה מכל קבוצת אוכלוסייה אחרת, כל מכשיר שאחד מבני הקהילה החרדית מחזיק, הוא מכשיר סמארטפון מוגן אשר יכול למנוע מהאחוז בו להיכשל בכניסה לאתרים בלתי הולמים או בצריכת תכנים בעייתיים ברשת. מה זה בעצם סמארטפון מוגן ואיך זה עובד? היכן ניתן לרכוש סמארטפון מוגן ובמה המכשיר הזה שונה ממכשירי טלפון סלולאריים אחרים?  היכן אפשר לרכוש טלפון סלולארי מוגן איכותי שמתאים לצרכים ולהעדפות של הקהל החרדי? כדאי לקרוא – כל התשובות במאמר להלן.

מה זה סמארטפון מוגן ואיך זה עובד

סמארטפון מוגן הוא בעצם טלפו סלולארי, דומה לטלפונים סלולאריים רבים אחרים, אשר משמשים את הרוב המכריע של האוכלוסייה בעולם. הטלפון הזה מאפשר למשתמשים בו לבצע מגוון רחב של פעולות, חלקן שגרתיות וחלקן מתקדמות מאד. מצד אחד, הטלפון הסלולרי מאפשר למשתמשים בו להתקשר ולקבל שיחות טלפון מאנשי הקשר וממי שאינם רשומים כאנשי קשר בטלפון.

הטלפון הזה מאפשר גם לבצע פעולות שונות ברשת האינטרנט. ואולם מצד שני, סמארטפון מוגן איננו מאפשר למשתמשים לבצע פעולות, שבעני המשתמש הרגיל בטלפון הן נחשבות שגרתיות. אחת הדוגמאות הבולטות היא הגבלה ממשית של אתרי האינטרנט שהטלפון המוגן יכול להיכנס אליהם. אתרי האינטרנט הללו מאושרים על ידי קבוצת רבנים, ורק לשם ניתן לגלוש באמצעות סמארטפון מוגן. בנוסף, יש מגבלה על קבלה ושליחה של הודעות, שבטלפון רגיל איננה קיימת. באופן עקרוני, סמארטפון מוגן מגן על המשתמשים בו מפני האפשרות שיגלשו בשוגג לאתר שאיננו מותר, והתכנים בו הם מנוגדים ואינם עולים בקנה אחד אם ההתנהלות ואם האמונה של הגולשים הדתיים והחרדים. ההגנה בסמארטפון מהסוג האמור מובנית לתוך הטלפון, מה שהופך אותו לבטוח לשימוש כבר מרגע הרכישה.

היכן ניתן לרכוש סמארטפון מוגן

באופן עקרוני, סמארטפון מוגן משווק רק בידי חנויות המתמחות במכירה ושיווק לאוכלוסייה החרדית. כל החנויות העוסקות בשיווק טלפונים סלולאריים באזורי המגורים של החרדים, משווקות אך ורק מכשירים מהסוג האמור. בנוסף יש חנויות לשיווק מכשירים סלולאריים גם באזורים אחרים, המשווקות בין שאר גם סמארטפון מוגן. עסקן טכנולוגיית כשרות מתמחה בשיווק סמארטפון מוגן איכותי ומותאם לצרכי האוכלוסייה הדתית והחרדית. ניתן ליצור קשר כבר כעת ואנו נסייע לכם להתאים את המכשיר הדרוש והמתאים ביותר עבורכם.

אנחנו תמיד פה בשבילך

מאמרים מקצועיים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תודה שפנית אלינו!

אנחנו רק מסיימים
לסנן פה משהו ומיד עונים :)

בחרת מכשיר מעולה!

עכשיו נשאר רק לבחור את מסלול הסינון :)

בחירה מצוינת!

עכשיו נשאר רק לבחור מכשיר חדש :)

עדיין לא בחרת מכשיר!

רוצה לרכוש רק מסלול סינון למכשיר שכבר יש לך?
יש להסיר מהסל את המסלול שבחרת,
לחזור לדף המסלולים
ולבחור בכפתור למעלה - 'למכשיר שכבר יש לי'.

אנחנו בינתיים מחכים לך פה:)

עדיין לא בחרת מסלול סינון!

ההגנה שלך חשובה לנו, אז באפשרותך:

עובדים על זה, חכו פה רגע... בודקים את פרטי האשראי... מבצעים תשלום מאובטח... מאשרים את הרכישה במערכת... משייכים את הפעולה למנוי 'עסקן' שלך... מעבירים לביצוע צוותי השירות... מוודאים שלא שכחנו כלום... סיימנו, תתחדשו!

דילוג לתוכן