מכשיר וייז איכותי, זה אפשרי!

ללא ספק, אחד מהאתגרים הגדולים ביותר העומדים לפני חברות הסינון הוא הצורך במכשיר נקי עם אפליקציית וויז, שיאפשר גם לקהל היראים להנות מניווט קל ומהיר ללא חשיפה מיותרת למרחבי הרשת.

מגוון הפתרונות הקיימים בשוק אכן ענו על הצורך במכשיר סמארטפון המכיל את אפליקציית waze בלבד, אך בשל פתרונות הסינון הלא מקצועיים בהם נעשה השימוש, דבר שהוא כידוע קריטי בשימוש במכשירים ובאפליקציות, ובשל כך חוו המשתמשים קריסות רבות של האפ' ואיטיות, שהפכו את השימוש למסורבל ולא נעים.

חברת עסקן, שמאז ומתמיד חרתה על דגלה את הבאת הטכנולוגיה איכותית ביותר למגזר החרדי תוך שמירה על סטנדרטי כשרות מחמירים, נענתה לאתגר ולאחר עבודה רבה השיקה את מכשיר "עסקן וויז", המהווה בשורה גדולה לציבור החפץ לשמור על כשרות מהודרת, אך לא מוכן להתפשר על איכות.

במכשירים נעשה שימוש בטכנולוגיה ייחודית בשיתוף עם חברת סמסונג העולמית, מה שמאפשר לחסום את המכשיר בצורה הרמטית לכל גלישה באינטרנט, אך לצד זאת להבטיח עידכוני תוכנה זמינים ושימוש מהיר ורציף ללא תקלות חוזרות ונשנות.

"מבחינתנו", מספר לנו דודי אקשטיין, סמנכ"ל הפיתוח בעסקן, "גם אברך הזקוק למכשיר רק בשביל הוויז, צריך לקבל את אותה חווית שימוש כפי שמקבל אדם המחזיק במכשיר רגיל. כחברה ששמה לה למטרה להעניק חווית שימוש טכנולוגית ומהירה ללקוחותיה, ראינו חובה לספק את אותה איכות גם למכשירי הוויז"

בנוסף, לאחר מחקר שוק מעמיק, ומתוך הבנה כי במקרים של תאונות חלילה או דברים מהסגנון הזה, יש צורך במצלמה זמינה, בחברה אף פיתחו אפשרות לשימוש במצלמת המכשיר, ללא פגיעה ברמת החסימה המהודרת.
ללא ספק ניכר כי בחברת עסקן למדו היטב את הצרכים של הלקוחות במכשירים מהסוג הזה, ולצורך כך אף יצרו מסלול תשלום ייחודי המאפשר תשלום חד פעמי, ללא התחייבות וללא דמי מנוי.

ואכן, המוצר הייחודי והאיכותי אותו פיתחה החברה זכה להצלחה מסחררת ואלפי לקוחות הצטיידו במכשיר החדש לקראת בין הזמנים האחרון.

משה, לקוח חדש ומרוצה מספר לנו כי "אינני מעוניין להחזיק סמארטפון רגיל, ובמכשירי הוויז שהיו לי עד עכשיו היו תקלות רבות. במכשיר החדש אני יודע שאני מקבל את הטכנולוגיה המעודכנת ביותר, בלי איטיות מורטת עצבים, בלי קריסות, בלי תקלות מיקום, וכל זה בלי להתפשר בכהוא זה על רמת הכשרות".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תודה שפנית אלינו!

אנחנו רק מסיימים
לסנן פה משהו ומיד עונים :)

בחרת מכשיר מעולה!

עכשיו נשאר רק לבחור את מסלול הסינון :)

בחירה מצוינת!

עכשיו נשאר רק לבחור מכשיר חדש :)

עדיין לא בחרת מכשיר!

רוצה לרכוש רק מסלול סינון למכשיר שכבר יש לך?
יש להסיר מהסל את המסלול שבחרת,
לחזור לדף המסלולים
ולבחור בכפתור למעלה - 'למכשיר שכבר יש לי'.

אנחנו בינתיים מחכים לך פה:)

עדיין לא בחרת מסלול סינון!

ההגנה שלך חשובה לנו, אז באפשרותך:

עובדים על זה, חכו פה רגע... בודקים את פרטי האשראי... מבצעים תשלום מאובטח... מאשרים את הרכישה במערכת... משייכים את הפעולה למנוי 'עסקן' שלך... מעבירים לביצוע צוותי השירות... מוודאים שלא שכחנו כלום... סיימנו, תתחדשו!

דילוג לתוכן