טיפים לשמירת חיי הסוללה של הסמארטפון הכשר

מכשירי "עסקן" מציודים בסוללות Lithium-יון, סוללות אלו אינן מצריכות טיפול מיוחד אך בכל זאת ישנם כמה דברים שיעזרו לכם לשמור על הסוללה שלכם.

+אל תסגרו אפליקציות ברקע – מערכת אנדרואיד עוצרת את פעילות האפליקציות שאינן בשימוש והן אינן צורכות סוללה (למעט אפליקציות מוזיקה, וידאו וכדומה). דווקא סגירתן תגרום לצריכת סוללה מוגברת כאשר תפתחו אותן מחדש.

+כאשר אינכם זקוקים להן, כבו את קישוריות הWi-Fi, הBluetooth, הGPS והNFC. קישוריות אלו גוזלות זמן סוללה יקר ועל כן מומלץ להפעיל אותן רק כאשר יש בכך צורך.

+ מכשיר העסקן מצויד בחיישן תאורה המתאים את רמת בהירות המסך לתאורה סביבכם באופן אוטומטי ובכך חוסך בצריכת חשמל. להפעלה גללו את מסך האפשרויות מהקצה העליון של המסך וסמנו V בתיבה "אוט"

+ מכשיר העסקן מצויד במצב חיסכון בחשמל אשר יאריך באופן משמעותי את חיי הסוללה. הכנסו להגדרות המכשיר->סוללה והפעילו את אחד ממצבי החיסכון בחשמל.

+בניגוד לדעה הרווחת, אין צורך לבצע פריקה מלאה של הסוללה לפני הטענתה, זה לא ישפיע על ביצועיה. לעומת זאת, פריקה מלאה של הסוללה כפעם בחודש תעזור לתצוגה מדויקת יותר של אחוזי הסוללה בצג המכשיר.

+במידה והסוללה שלכם אינה עובדת כראוי, מומלץ להחליפה במעבדות מורשות בלבד, כך תהיו בטוחים שאתם מקבלים סוללה מקורית. שימו לב שהחלפה במעבדה שאינה מורשית עשויה לבטל את אחריות היצרן.

3 תגובות

  1. אני הייתי בטוח שסגירת אפליקציות ברקע חוסכת חשמל ופתאום אני רואה שלא.. תודה

תודה שפנית אלינו!

אנחנו רק מסיימים
לסנן פה משהו ומיד עונים :)

בחרת מכשיר מעולה!

עכשיו נשאר רק לבחור את מסלול הסינון :)

בחירה מצוינת!

עכשיו נשאר רק לבחור מכשיר חדש :)

עדיין לא בחרת מכשיר!

רוצה לרכוש רק מסלול סינון למכשיר שכבר יש לך?
יש להסיר מהסל את המסלול שבחרת,
לחזור לדף המסלולים
ולבחור בכפתור למעלה - 'למכשיר שכבר יש לי'.

אנחנו בינתיים מחכים לך פה:)

עדיין לא בחרת מסלול סינון!

ההגנה שלך חשובה לנו, אז באפשרותך:

עובדים על זה, חכו פה רגע... בודקים את פרטי האשראי... מבצעים תשלום מאובטח... מאשרים את הרכישה במערכת... משייכים את הפעולה למנוי 'עסקן' שלך... מעבירים לביצוע צוותי השירות... מוודאים שלא שכחנו כלום... סיימנו, תתחדשו!

דילוג לתוכן