חרבות ברזל: הסמארטפון המוגן שהציל את הלוחם

מלחמת אוקטובר 23 מביאה איתה סיפורי גבורה ומסירות נפש מסמרי שיער ומצד שני מעשי חסד ועזרה הדדית כאלה שיודעים מהם וכאלה שפחות.

אחד מאותם גיבורים הוא יאיר ויזנר תושב כרם שלום. בחייו הפרטיים הוא חבלן ולוחם משטרתי, יחד עם כל עם ישראל הוא שמע את האזעקות בבוקרו של יום שמחת תורה וזינק ויאיר כהרגלו לממ"ד, עם בני המשפחה. יאיר, חבר כיתת הכוננות של הקיבוץ החל לפתע לקבל התראות בוואטצפ ומאחר והוא שומר שבת לא יכל לדעת שקרה משהו חריג, אבל מטחי הרקטות החריגים וההודעות שלא הפסיקו לזרום בטלפון הניעו אותו לענות.

כשהבין מה קורה הודיע למשפחתו "אנחנו במלחמה", ויצא לחבור לכיתת הכוננות. חברי הכיתה, יחד עם כוח צבאי קטן שנשאר בכרם שלום בחג, עמדו בגבורה מול המחבלים. מעטים מול נחילים.

במהלך הלחימה האינטנסיבית מול המחבלים תוך כדי שהוא מציל במסירות נפש את חברו שנפגע ממטען חבלה, נורה יאיר עם טיל RPG ונפצע באורח קשה. יאיר פונה לביה"ח תל השומר לטיפול. חברו של יאיר לכיתת הכוננות הצליח למצוא את מכשיר הטלפון האישי של יאיר ומה שגילה הימם אותו, המכשיר המוגן חטף רסיס מהטיל ובלם אותו, והציל כמעט בוודאות מפגיעה קשה הרבה יותר.

היועץ הרפואי הרב יוסי מרגלית מעמותת 'רפואה שלמה' שפגש את יאיר התוודע לסיפור ושיתף את הנהלת עסקן בכך שהמכשיר הסמארטפון הכשר של יאיר שהוא היה עם סינון 'עסקן' נהרס כתוצאה מהרסיס.

בחברת עסקן מיהרו ליצור קשר עם דרורה אימו של יאיר ובאותו יום יצא מנכ"ל החברה, עמרם ויספיש ביחד עם צוות ההנהלה לבית חולים לביקור מרגש שבמהלכו העניקו ליאיר מכשיר טלפון כשר של עסקן חדש ומתקדם.

עמרם ויספיש, מנכ"ל עסקן: שמחתי לפגוש את יאיר שהולך ומבריא, איש חדור אמונה יוקדת ואהבת ישראל איתנה.
התרגשתי לשמוע את סיפורו על מסירות נפשו ועל סיפור ההצלה שהתגלגל על ידי הסמארטפון המוגן מבית עסקן, וכך קיבל יאיר הגנה תרתי משמע.

 

יאיר מקבל את המכשיר ממנכ"ל עסקן עמרם ויספיש, נראים בתמונה יוסי מרגלית והשחקן אקי אבני

 

הסמארטפון המוגן שספג את הפגיעה, לצד המכשיר החדש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תודה שפנית אלינו!

אנחנו רק מסיימים
לסנן פה משהו ומיד עונים :)

בחרת מכשיר מעולה!

עכשיו נשאר רק לבחור את מסלול הסינון :)

בחירה מצוינת!

עכשיו נשאר רק לבחור מכשיר חדש :)

עדיין לא בחרת מכשיר!

רוצה לרכוש רק מסלול סינון למכשיר שכבר יש לך?
יש להסיר מהסל את המסלול שבחרת,
לחזור לדף המסלולים
ולבחור בכפתור למעלה - 'למכשיר שכבר יש לי'.

אנחנו בינתיים מחכים לך פה:)

עדיין לא בחרת מסלול סינון!

ההגנה שלך חשובה לנו, אז באפשרותך:

עובדים על זה, חכו פה רגע... בודקים את פרטי האשראי... מבצעים תשלום מאובטח... מאשרים את הרכישה במערכת... משייכים את הפעולה למנוי 'עסקן' שלך... מעבירים לביצוע צוותי השירות... מוודאים שלא שכחנו כלום... סיימנו, תתחדשו!

דילוג לתוכן