בשורה: אינטרנט בפיקוח חברת 'עסקן' לעובדי מאוחדת

חשיבות מהירות ורספונסיביות במובייל

במהלך תקדימי מאוחדת מטמיעה בעמדות העבודה של העובדים החרדים במאוחדת, אינטרנט מסונן בפיקוח חברת 'עסקן' • ראב"ד ביתר הרה"ג רבי צבי ברוורמן שליט"א שאישר את תכנית הסינון: "הציגו בפני את התכנית לפרטיה ונוכחתי לראות שהכל  נעשה בכובד ראש ובשים לב לכל דרישות הרבנים על הצד המהודר ביותר" • מנהל המגזר החרדי במאוחדת הרב משה ברים: "מאוחדת היא מהמעסיקים הגדולים ביותר בקרב המגזר החרדי והיא יודעת לכבד את הדרישות של כל העובדים באופן מכבד ושוויוני"

 

במהלך תקדימי מאוחדת מטמיעה בעמדות העבודה אינטרנט מסונן לעובדים החרדים, כך סוכם בהסכם ייחודי נחתם בין מאוחדת למחלקה העסקית בחברת עסקן, שתהיה אחראית על סינון האינטרנט בעמדות המחשב של עובדי מאוחדת.

לאחרונה עם התעוררות המודעות בציבור לנושא האינטרנט המסונן פנו עובדים חרדים רבים להנהלת מאוחדת, בבקשה להסדיר את הנושא ע"י חברה מאושרת.
יצוין שעוד לפני חתימת ההסכם, בפני כל עובד קיימת האופציה של סינון אישי לבחירתו. אלא שכעת, הנושא הוסדר באופן רשמי ע"י פיקוח מטעם חברת 'עסקן' המאושרת ע"י גדולי ישראל והיא זו שתפקח על כך שלכל עובד חרדי במאוחדת תהיה גישה ונתיב רק לרשימת אתרים מאושרים.

בפגישה בין הנהלת חברת עסקן ומנהל המגזר החרדי הרב משה ברים אצל הרה"ג ר' צבי ברוורמן אב"ד ביתר עילית, לובנו הפרטים וסוכמו הכללים המנחים את הצדדים. לא בכדי רוב הציבור החרדי מבוטח במאוחדת אמר הגר"צ ברוורמן ובירך בחום את הנהלת מאוחדת על המהלך הייחודי של מאוחדת לטובת העובדים החרדים. לדבריו, זו עוד הוכחה להתאמה המוחלטת של מאוחדת לצרכי הציבור החרדי וההתחשבות ברגשותיו ובדעת גדולי התורה.

לאחר שעבר ואישר את התכנית שמסדירה את נושא סינון האתרים, שיגר הרה"ג רבי צבי ברוורמן ראב"ד ביתר מכתב מיוחד להנהלת מאוחדת בו הוא כתב: "הציגו בפני את התכנית לפרטיה ונוכחתי לראות שהכל נעשה בכובד ראש ובשים לב לכל דרישות הרבנים על הצד המהודר ביותר.
כמו"כ רבני הקהילות הודו להנהלת מאוחדת על הצעד המשמעותי והייחודי לאפשר לעובדים אינטרנט מסונן ע"י חברת "עסקן" המתמחה בכך, שהיא זאת שקבעה בפיקוח הרבנים את רשימת האתרים המאושרים וגם תפקח על התהליך באופן שוטף. הרבנים יצאו בקריאה לכל הגופים הגדולים המעסיקים עובדים מהמגזר החרדי שמהם ילמדו ויעשו ויתחברו לחברות הסינון המאושרות לאפשר את השירות ע"פ כללי ההלכה".

מנהל המגזר החרדי במאוחדת הרב משה ברים הוסיף: "מאוחדת עושה ככל הניתן על מנת לתת לעובדיה סביבת עבודה נוחה ונעימה. גם בתחום הפיזי והגשמי וגם בצד הערכי. מאוחדת היא מהמעסיקים הגדולים ביותר בקרב המגזר החרדי והיא יודעת לכבד את הדרישות של כל העובדים באופן מכבד ושוויוני. זו ההזדמנות להודות להנהלת הקופה, לנציגת ועד העובדים הגב' קרישבסקי ולמנהלי מערכות המחשוב של מאוחדת על ההבנה והתמיכה במהלך והביצוע המהיר והיעיל".

הרב עמרם ויספיש מנכ"ל חברת עסקן מספר לנו כי "כחברה המתמחה בפתרונות סינון מתקדמים וייחודיים לציבור החרדי שמחנו להיות שותפים למיזם הייחודי הזה, ולספק פתרון למצב המורכב, לשביעות רצונם של עובדי מאוחדת החרדיים".

 

צריכים טלפון כשר? פנו אלינו עכשיו!

2 תגובות

  1. יש לכם סינונים גם למחשבים?
    אני נשתמש בסינון שלכם לטלפון ולטאבלט ואני מאוד נהנה לא ידעתי שיש גם למחשב עסקן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תודה שפנית אלינו!

אנחנו רק מסיימים
לסנן פה משהו ומיד עונים :)

בחרת מכשיר מעולה!

עכשיו נשאר רק לבחור את מסלול הסינון :)

בחירה מצוינת!

עכשיו נשאר רק לבחור מכשיר חדש :)

עדיין לא בחרת מכשיר!

רוצה לרכוש רק מסלול סינון למכשיר שכבר יש לך?
יש להסיר מהסל את המסלול שבחרת,
לחזור לדף המסלולים
ולבחור בכפתור למעלה - 'למכשיר שכבר יש לי'.

אנחנו בינתיים מחכים לך פה:)

עדיין לא בחרת מסלול סינון!

ההגנה שלך חשובה לנו, אז באפשרותך:

עובדים על זה, חכו פה רגע... בודקים את פרטי האשראי... מבצעים תשלום מאובטח... מאשרים את הרכישה במערכת... משייכים את הפעולה למנוי 'עסקן' שלך... מעבירים לביצוע צוותי השירות... מוודאים שלא שכחנו כלום... סיימנו, תתחדשו!

דילוג לתוכן