התחדשתם? הנה רשימת אפליקציות מומלצות בשבילכם

מכשירכם מגיע עם מספר אפליקציות מובנות, אך בחנות עסקן תוכלו להוריד עוד מגוון רחב של אפליקציות שיעזרו לכם בשימושים יומיומיים.

אספנו וריכזנו לכם רשימת אפליקציות שימושיות להורדה למכשירכם החדש. שימו לב אנו ממליצים לבצע את ההורדה על גבי רשת Wi-Fi.

מתחילים!

Gett – GetTaxi

אפליקציית GETT תאפשר לכם להזמין מונית בלחיצת כפתור ולראות בכל רגע נתון היכן המונית שלכם נמצאת. תוכלו לראות מי הנהג שלכם וכיצד משתמשים אחרים דירגו אותו. אם תרצו תוכלו להזמין מונית שומרת שבת, רכב יוקרתי או מונית עם מושב לילד. תוכלו גם לבצע נסיעה משותפת עם נוסעים נוספים ולהתחלק בתשלום.

Moovit

אם אתם מתניידים בתחבורה ציבורית זו אפליקציית חובה. תוכלו לתכנן את המסלול שלכם, מתי כדאי להגיע לתחנה וכן לדעת בזמן אמת מתי יגיע האוטובוס. האפליקציה אף תראה לכם כמה תחנות נותרו לנסיעה ותזכיר לכם באיזו תחנה לרדת.

Pango

באמצעות אפליקציית פנגו תוכלו לשלם עבור חניה בכחול-לבן ובמגוון חניונים ישרות ממכשירכם. התשלום הוא במדויק על הזמן שחניתם. כך לא נצטרכו לחפש עודף למדחן ולהלכניס יותר כסף "ליתר ביטחון". האפליקציה גם יודעת להפסיק את החיוב כאשר החניה הופכת להיות ללא תשלום.

הקלטת שיחות

בין אם אתם מדברים עם נציג שירות או עם קולגה, כדאי לתעד את השיחה במקרה הצורך. בחנות עסקן תמצאו מגוון אפליקציות שיאפשרו לכם להקליט את השיחה ולשמור את ההקלטה במקום בטוח.

מד"א שלי – מדריך עזרה ראשונה

האפליקציה מכילה מידע חיוני העשוי להציל חיים. עם הנחיות פשוטות וברורות תוכלו להגיש עזרה ראשונה למקרים שכיחים בעת הצורך עד להגעת צוותי החירום.

זאפ מרקט – zap market‏

השוואת מחירים בין רשתות המזון בזמן אמת. האפליקציה שואבת את הנתונים ממאגרי המחירים אשר מתפרסמים ע"י הרשתות עצמן במסגרת "חוק המזון" ומציגה אותם בצורה ברורה וקלה להשוואה.

MCBackup

גבו ושחזרו את אנשי הקשר שלכם בצורה קלה ומהירה. ניתן לשלוח את קובץ הגיבוי בדוא"ל או להעתיקו למחשב. מומלץ לבצע גיבוי אחת לתקופה קצובה על מנת לוודא שקובץ הגיבוי מעודכן.

Dropbox

גבו את התמונות, המסמכים והקבצים שלכם בענן. עם ההרשמה תקבלו נפח גיבוי בחינם אותו תוכלו להרחיב בתשלום במקרה הצורך. לקבצים המגובים תוכלו לגשת מכל מחשב בקלות ובמהירות.

aWallet Password Manager

שמרו את הסיסמאות והנתנוים הרגישים שלכם במקום בטוח. מעתה תצטרכו לזכור רק סיסמה אחת – זו של ארנק הסיסמאות. כל הסיסמאות הנשמרות באפליקציה מוגנות ומוצפנות.

Adobe Acrobat Reader

אפליקציית חובה לקריאת קבצי PDF. תוכלו להוסיף רישומים, הדגשות וחתימות לקבצי הPDF שלכם וכן לגבות אותם בענן.

TeamViewer

שליטה מרחוק בשולחן העבודה של המחשב האישי שלכם או של עמיתים וחברים. יש להתקין את תוכנת TeamViewer במחשב ולפעול על פי ההוראות. חינם לשימוש אישי.

צבע אדום

אם אתם נמצאים באזור הדרום, אפליקצית צבע אדום תעדכן אתכם בזמן אמת על התראות "צבע אדום" וכן תעדכן באופן שוטף על אירועים בטחוניים באזור. יש להשמע להנחיות פיקוד העורף.

My wallets Free

עקבו אחר ההוצאות שלכם באופן פשוט ונוח. רשמו את ההוצאה בקטגוריה המתאימה בכל פעם והאפליקציה תציג לכם אתם ניתוח ההוצאות בצורה ברורה באמצעות תרשימים וחלוקה לקטגוריות ההוצאות.

Israeli Exchange Rates

שערי חליפין מעודכנים בזמן אמת. תוכלו לראות את השער היציג ושערי קניה ומכירה של הבנקים. ניתן גם להוסיף יישומון למסך הבית אשר יציג בפניכם את שער החליפין בכל רגע נתון.

Tiny Scanner

סרקו קבצים בקלות ובמהירות ישירות ממכשיר העסקן. האפליקציה תזהה באופן אוטומטית את שולי העמוד אותו את סורקים ותאפשר לכם ליצור קובץ PDF ממספר עמודים סרוקים. ניתן לשלוח את הקבצים הסרוקים בדוא"ל וכן לענן.

Rocket Music Player

נגן מוסיקה בעל התומך במגוון רחב של סוגי קבצים, חלוקה לפי אלבומים, אמנים, רשימות השמעה, ז'אנרים ועוד. האפליקציה כוללת אקולייזר עם מגוון אפשרויות להתאמת הצלילים.

Halachic Times – זמנים הלכתיים

זמני תפילות. האפליקציה מזהה את מיקומכם באמצעות GPS ומעדכנת את זמני התפילה בהתאם.

WhatsApp

אפליקציית מסרים המאפשרת לשלוח הודעות ללא תשלום בין כל משתמשי האפליקציה. תוכלו לשוחח בקבוצות, לשתף תמונות, וידאו והקלטות. ניתן גם לבצע שיחות קוליות ללא תשלום בין משתמשי האפליקציה גם בחו"ל.

תודה שפנית אלינו!

אנחנו רק מסיימים
לסנן פה משהו ומיד עונים :)

בחרת מכשיר מעולה!

עכשיו נשאר רק לבחור את מסלול הסינון :)

בחירה מצוינת!

עכשיו נשאר רק לבחור מכשיר חדש :)

עדיין לא בחרת מכשיר!

רוצה לרכוש רק מסלול סינון למכשיר שכבר יש לך?
יש להסיר מהסל את המסלול שבחרת,
לחזור לדף המסלולים
ולבחור בכפתור למעלה - 'למכשיר שכבר יש לי'.

אנחנו בינתיים מחכים לך פה:)

עדיין לא בחרת מסלול סינון!

ההגנה שלך חשובה לנו, אז באפשרותך:

עובדים על זה, חכו פה רגע... בודקים את פרטי האשראי... מבצעים תשלום מאובטח... מאשרים את הרכישה במערכת... משייכים את הפעולה למנוי 'עסקן' שלך... מעבירים לביצוע צוותי השירות... מוודאים שלא שכחנו כלום... סיימנו, תתחדשו!

דילוג לתוכן