סמארטפון כשר

תוכן עניינים

תוכן עניינים

בס"ד בשנים האחרונות הולך וגובר הצורך ואנו רואים יותר צרכנים בסמארטפון כשר. הטלפון החכם שמשרת אותנו כיום כמעט בכל פעולה וכל תחום בחיים, מכיל בתוכו גם אפשרויות לתכנים לא רצויים ואז מגיעה הדילמה המוכרת, מה יכריע, הצורך או הערך. הצורך בכלי שישרת אותנו לעבודה ולפעולות יומיומית, או הערך של  הימנעות מחשיפה לעולם שאנו מעדיפים להתרחק ממנו. הפתרון שעונה על כל השאלות הוא הסמארטפון הכשר. כל מה שצריך בשביל הפרנסה, בנקים, וויז, אימייל, תוכן חדשותי, מוזיקה וכל השאר. הכל, רק בלי הדברים השליליים. הסמארטפון הכשר הוא בעצם מכשיר חכם רגיל שעליו מותקנת חסימה ומופעל סינון לתוכן בלתי רצוי על פי ההנחיות של הגורם המפקח, קרי, הרבנים והוועדה הרוחנית שמעניקים את ה"הכשר" לסמארטפון.

מי צריך סמארטפון כשר

קהל הצרכנים המתרחב של הסמארטפון הכשר מתחלק לשניים, מי שנצרך למכשיר חכם ולא רוצה להיכנס למכלול הבעיות הקיימות במכשירים שאינם מסוננים כראוי, או מי שמחזיק סמארטפון לא כשר ורואה בעצמו את הבעייתיות של שימוש במכשיר כזה עבורו ועבור המשפחה שלו. בשביל השקט הנפשי שמאפשר להשאיר את המכשיר הנייד ליד הילדים בלי לחשוש שווה לעבור לסמארטפון כשר.
סמארטפון כשר
סמארטפון כשר

סמארטפון כשר של עסקן

חברת עסקן לקחה את כל נושא הסמארטפון הכשר כמה צעדים קדימה בהיבטים שונים ומגוונים ונתנה מענה לבעיות שונות הקיימות במכשירים של חברות אחרות. כך לדוגמה בתחום מערכת ההפעלה, המכשירים של עסקן עובדים על מערכת ההפעלה המקורית של היצרן ולא מותקנת עליהם מערכת הפעלה שונה. הדבר קריטי לשמירת אחריות היצרן, מהירות הגלישה ותעבורת הנתונים ויותר מכך לאורך החיים של המכשיר ומניעת באגים בהפעלה התקינה.

חנות האפליקציות

בסמארטפון הכשר של עסקן מותקנת חנות אפליקציות יחודית מבית עסקן שמתממשקת היישר לחנות האפליקציות הענקית של גוגל, מה שמאפשר ללקוח להתקין ולעדכן את כל האפליקציות המתקדמות ביותר בלי הגבלה. כמובן שאפליקציות שאינן מאושרות לא יפתחו אך בשונה מחברות אחרות בהם ישנה חנות אפליקציות מצומצמת ולא מעודכנת, בעסקן מחוברים ישירות לגדולים ביותר.

סמארטפון כשר ומתקדם

ב'עסקן' מאמינים כי גם לצרכני הסמארטפון הכשר מגיע להנות מהרמה הגבוהה ביותר, ולכן כל המכשירים הם מהסדרות המעודכנות של חברת סמסונג, מהירים ואיכותיים מהיבואן הרשמי. רק בעסקן המכשירים עובדים עם מערכת הפעלה המקורית של המכשיר, נמצאים תחת אחריות יצרן ישירה ומקורית של חברת סמסונג ועדכוני הגרסאות השוטפות הם ישירות של היצרן.

סינון והתאמה

הסמארטפון הכשר של עסקן פועל עם מערכת שמסננת את התכנים ולא מאפשרת גישה לאתרים, אפליקציות ותכנים לא מתאימים. את הפיקוח על התכנים מבצעת וועדה הכוללת רבנים ואנשי מקצוע. בהתאם לנצרך ישנם מספר מסלולי סינון המותאמים לכל לקוח. צוות עסקן קשוב לצרכים של הלקוחות ובודק במקרה הצורך את האפשרות לפתוח בצורה מותאמת תוכן נוסף, להעלות או להוריד את רמת הסינון לפי הנדרש לצרכי עבודה.
אנחנו תמיד פה בשבילך

מאמרים מקצועיים:

תודה שפנית אלינו!

אנחנו רק מסיימים
לסנן פה משהו ומיד עונים :)

בחרת מכשיר מעולה!

עכשיו נשאר רק לבחור את מסלול הסינון :)

בחירה מצוינת!

עכשיו נשאר רק לבחור מכשיר חדש :)

עדיין לא בחרת מכשיר!

רוצה לרכוש רק מסלול סינון למכשיר שכבר יש לך?
יש להסיר מהסל את המסלול שבחרת,
לחזור לדף המסלולים
ולבחור בכפתור למעלה - 'למכשיר שכבר יש לי'.

אנחנו בינתיים מחכים לך פה:)

עדיין לא בחרת מסלול סינון!

ההגנה שלך חשובה לנו, אז באפשרותך:

עובדים על זה, חכו פה רגע... בודקים את פרטי האשראי... מבצעים תשלום מאובטח... מאשרים את הרכישה במערכת... משייכים את הפעולה למנוי 'עסקן' שלך... מעבירים לביצוע צוותי השירות... מוודאים שלא שכחנו כלום... סיימנו, תתחדשו!

דילוג לתוכן