סמארטפון כשר מומלץ

תוכן עניינים

תוכן עניינים

קטגוריית הסמארטפונים הכשרים הולכת ותפסת תאוצה ככל שחולף הזמן וגדל הצורך הפרקטי לשלל האפליקציות השימושיות בכל תחומי החיים ובפרט עבור מי שעובד במסגרות עבודה שונות הדורשות שימוש שוטף בסמארטפון וזמינות וירטואלית מלאה. כל זה ועוד מביאים את הצרכנים שמקפידים על אורח חיים דתי וחרדי לברר איזה סמארטפון כשר מומלץ יותר. אנו בעסקן עושים הכל כדי להביא לכם כל הזמן את קדמת הטכנולוגיה בסינון קפדני ובאיכות הגבוהה ביותר ומחויבים לערכים ולאורח החיים שלכם, מה שהופך את המכשירים שלנו לסמארטפון הכשר המומלץ והמבוקש ביותר.

סמארטפון כשר מומלץ או לא?

הבעיה הגדולה ביותר עבור חרדי ירא שמיים הרוצה להשתמש בסמארטפון כשר היא חווית משתמש לא טובה: 'באגים' בגלישה ובאפליקציות, אפליקציות החסומות בפניו שגם אם הוא מעוניין לעשות בהם שימוש תהליך האישור שלהם הוא ארוך, כמו"כ השימוש מחייב התחייבות לזמן ארוך ללא אפשרות לשמור על המכשיר בצורתו המקורית.

הסמארטפונים הכשרים של עסקן

הסמארטפון הכשר של עסקן עובד על מערכת ההפעלה המקורית של סמסונג וכך נמנעים באגים ותקלות הפוגעות בחוויית המשתמש. גם עדכוני הגרסאות נשלחות היישר מהיצרן וכן האחריות ניתנת ע”י היבואן הרשמי. כמו”כ ניתן להתקין את הסינון גם על פלאפון סמסונג קיים, התקנת הסינון היא פשוטה וקלה ונעשית בהתחברות מרחוק ללא כל צורך להגיע פיזית אל מוקדי השירות שלנו.

טכנולוגיה ייחודית

עסקן פועלת באמצעות טכנולוגיה שמציעה סטנדרט ייחודי שלא קיים בשום חברה אחרת. חנות האפליקציות של עסקן מבוססת על גוגל פליי ומפנה אליה, כך שיש מגוון רחב מאוד של אלפי אפליקציות כשרות ובטוחות שעובדות מצוין. עם סמארטפון כשר של עסקן תוכלו להיות בקשר עם עמיתים לעבודה, לנווט בכבישים, להאזין למוסיקה חסידית או לצפות במצלמות האבטחה בעסק שלכם, ועוד ועוד.

סמארטפון כשר  מומלץ בגלל הכשרות

לסמארטפון כשר של עסקן, מערכת הפעלה ייחודית אשר הותאמה באמצעות טכנולוגיות מתקדמות של סמסונג לצרכים של הציבור החרדי ודרישות וועדת הכשרות. הכניסה לעולם האינטרנט מתאפשרת דרך חנות האפליקציות שלנו או באמצעות דפדפן מוגן, ב״חנות עסקן". כל אפליקציה עוברת סט בדיקות מחמיר בכדי לוודא שאינה כוללת תוכן פסול. אנו מאמינים כי רק שיטת הכשרה מעין זו משיגה את התוצאה המחייבת של כשרות טכנולוגית עליונה. יחד עם זאת, עבדנו קשה על מנת לשמר בעבורכם את חווית האנדרואיד המקורית של סמסונג ולספק לכם סמארטפון כשר המומלץ על ידי כל גורמי הכשרות והרבנים העוסקים בתחום.

סמארטפון עם אחריות

רק בסמארטפון הכשר של עסקן חברת סמסונג מעניקה אחריות יצרן למכשיריה לתקופה קצובה, אחריות המאפשרת ללקוח שימוש רגוע תוך ידיעה שבכל מקרה בו משהו יתקלקל יהיה לו למי לפנות ומי שמטפל בבעיה ובמקרה הצורך אף יחליף את המכשיר, בקיצור שיהיה אבא למוצר. לעומת חברות סינון אחרות המתקינות את מערכת הסינון בצורה שמשנה את המכשיר ופוגם אותו, מה שמבטל מיידית את אחריות היצרן על המכשיר. חברת עסקן היחידה שמתקינה את הסינון בסמארטפון הכשר בצורה שאינה פוגמת במכשיר ומותירה את הלקוח עם אחריות יצרן מקורית שמקנה לו רוגע ושלווה.
אנחנו תמיד פה בשבילך

מאמרים מקצועיים:

תודה שפנית אלינו!

אנחנו רק מסיימים
לסנן פה משהו ומיד עונים :)

בחרת מכשיר מעולה!

עכשיו נשאר רק לבחור את מסלול הסינון :)

בחירה מצוינת!

עכשיו נשאר רק לבחור מכשיר חדש :)

עדיין לא בחרת מכשיר!

רוצה לרכוש רק מסלול סינון למכשיר שכבר יש לך?
יש להסיר מהסל את המסלול שבחרת,
לחזור לדף המסלולים
ולבחור בכפתור למעלה - 'למכשיר שכבר יש לי'.

אנחנו בינתיים מחכים לך פה:)

עדיין לא בחרת מסלול סינון!

ההגנה שלך חשובה לנו, אז באפשרותך:

עובדים על זה, חכו פה רגע... בודקים את פרטי האשראי... מבצעים תשלום מאובטח... מאשרים את הרכישה במערכת... משייכים את הפעולה למנוי 'עסקן' שלך... מעבירים לביצוע צוותי השירות... מוודאים שלא שכחנו כלום... סיימנו, תתחדשו!

דילוג לתוכן