פלאפון כשר סמסונג

תוכן עניינים

חברת סמסונג נחשבת החברה המובילה בתחום המכשירים הסלולריים, הפלאפונים שלהם נמצאים בקדמת הבמה והם דואגים להתחדש ולהתעדכן כל העת בסדרות חדשות עם הטכנולוגיה המתקדמת בעולם. צרכני הפלאפונים הוותיקים יודעים לצפות בכל תקופה לחידוש הבא מבית סמסונג. חברת עסקן מובילה את תחום הפלאפון הכשר של סמסונג, בשיתוף פעולה הדוק עם החברה וכל מכשירי עסקן נמצאים בתו יבואן רשמי של סמסונג.

אחריות עבור פלאפון כשר סמסונג

חברת סמסונג מעניקה אחריות יצרן למכשיריה לתקופה קצובה, אחריות המאפשרת ללקוח שימוש רגוע תוך ידיעה שבכל מקרה בו משהו יתקלקל יהיה לו למי לפנות ומי שמטפל בבעיה ובמקרה הצורך אף יחליף את המכשיר, בקיצור שיהיה אבא למוצר. הבעיה בחברות סינון אחרות שמתקינות את מערכת הסינון בצורה שמשנה את המכשיר ופוגם אותו, מה שמבטל מיידית את אחריות היצרן על מכשיר פלאפון כשר סמסונג. חברת עסקן היחידה שמתקינה את הסינון בצורה שאינה פוגמת במכשיר ומותירה את הלקוח עם אחריות יצרן מקורית שמקנה לו רוגע ושלווה.

פלאפון כשר סמסונג – טכנולוגיות מתקדמות

בפלאפון הכשר של סמסונג קיימות כל הטכנולוגיות המתקדמות ביותר אותם מביאה החברה במסגרת השדרוגים והפיתוחים הקבועים. אפשרויות הצילום המרהיבות, מסכים מרהיבים, מעבדים בעלי עוצמה ומהירות גלישה מרבית מעניקים למשתמש חוויה מושלמת. השילוב בין כשרות מוקפדת ומהודרת לטכנולוגיה המתקדמת מציב את לקוחות עסקן בשורה הראשונה מכל הבחינות. כשרות ללא פשרות פלאפון כשר סמסונג של עסקן, מערכת הפעלה ייחודית אשר הותאמה באמצעות טכנולוגיות מתקדמות של סמסונג לצרכים של הציבור החרדי ודרישות וועדת הכשרות. הכניסה לעולם האינטרנט מתאפשרת דרך חנות האפליקציות שלנו או באמצעות דפדפן מוגן, ב״חנות עסקן". כל אפליקציה עוברת סט בדיקות מחמיר בכדי לוודא שאינה כוללת תוכן פסול. אנו מאמינים כי רק שיטת הכשרה מעין זו משיגה את התוצאה המחייבת של כשרות טכנולוגית עליונה. יחד עם זאת, עבדנו קשה על מנת לשמר בעבורכם את חווית האנדרואיד המקורית של סמסונג.

שירות פלאפון כשר סמסונג  – עסקן

בכל תקלה ו/או שאלה הנוגעת לחנות האפליקציות, כשרות, חסימות וכו׳ – פנו באמצעות אפליקציית השירות 'עסקן service' ונשמח לספק לכם שירות מקצועי ואיכותי. בכל תקלה במכשיר עצמו ולמימוש אחריות יצרן כדוגמת: המצלמה לא עובדת, המכשיר תקוע וכד׳ פנו ישירות למרכזי השירות של היבואן הרשמי של סמסונג ישראל. מוקד השירות של סמסונג זמין בעבורכם ב – *6963

המגבלות בפלאפון כשר סמסונג

פלאפון כשר סמסונג של עסקן או טאבלט כשר מצמצם את אפשרויות הגלישה וממקד את השימוש לתוכן שאושר ונמצא מתאים על ידי וועדה המפקחת של "עסקן". רמת הסינון תקבע ותותאם לפי הצרכים הייחודיים של כל לקוח בכפוף לאישור הוועדה. מכל חברות הסינון רק ב'עסקן' הורדת האפליקציות מתבצעת מחנות האפליקציות המקורית של גוגל פליי, כך מתאפשר מרחב ענק של אפליקציות זמינות ומעודכנות בכל עת.

שנתחיל בבחירת המכשיר?
קדימה
אנחנו תמיד פה בשבילך

מאמרים מקצועיים:

תודה שפנית אלינו!

אנחנו רק מסיימים
לסנן פה משהו ומיד עונים :)

בחרת מכשיר מעולה!

עכשיו נשאר רק לבחור את מסלול הסינון :)

בחירה מצוינת!

עכשיו נשאר רק לבחור מכשיר חדש :)

עדיין לא בחרת מכשיר!

רוצה לרכוש רק מסלול סינון למכשיר שכבר יש לך?
יש להסיר מהסל את המסלול שבחרת,
לחזור לדף המסלולים
ולבחור בכפתור למעלה - 'למכשיר שכבר יש לי'.

אנחנו בינתיים מחכים לך פה:)

עדיין לא בחרת מסלול סינון!

ההגנה שלך חשובה לנו, אז באפשרותך:

עובדים על זה, חכו פה רגע... בודקים את פרטי האשראי... מבצעים תשלום מאובטח... מאשרים את הרכישה במערכת... משייכים את הפעולה למנוי 'עסקן' שלך... מעבירים לביצוע צוותי השירות... מוודאים שלא שכחנו כלום... סיימנו, תתחדשו!

דילוג לתוכן